Wakacje na Krecie z dzieckiem

trinity  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)
Rezerwując hotel i wycieczkę zwróciłabym uwagę na następujące aspekty:
- czy w hotelu będę mieć zagwarantowane łóżeczko dla dziecka,
- czy w hotelu jest klimatyzacja (bez klimy może być Wam ciężko znieść pobyt w szczególności w terminie czerwiec-sierpień),
- jaka jest odległość hotelu od plaży (może być ciężko spacerować na plażę z dzieckiem przy 40 stopniowych upałach jeżeli będziesz mieć do plaży więcej niż 400-500m). Idealnym rozwiązaniem są kompleksy, które mają własną plażę.
-doinformuj się czy wybrany przez Ciebie hotel nie jest położony w zbyt hałaśliwym miejscu. Dobrze jest znaleźć opinie osób, które odwiedziły ten hotel np. na forach internetowych czy też na portalu wakacyjnym http://www.wakacje.pl/ lub http://www.tripadvisor.com/. Warto sprawdzić czy dany hotel jest polecany ludziom z małymi dziećmi czy też młody osobom nastawionym na rozrywkę.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1
~Bartek | 2010-01-28 21:22

Witam wszystkich serdecznie jeżeli macie w planach wybrać się na Kretę to serdecznie zapraszam na moją stronę którą stworzyłem z myślą o tanim i przyjemnym wypoczynku na Krecie nazwa strony to www.wakacjenakrecie.com, można tam znaleźć wiele ciekawych informacji o wyspie, wiele zdjęć, oferty hoteli, oraz dużo innych cennych informacji odnośnie Krety, strona ta będzie bardzo pomocna dla wszystkich którzy lubią podróżować na własną rękę, jeżeli ktoś by miał jakiekolwiek pytania odnośnie wakacji na Krecie to śmiało zapraszam mój kontakt można znaleźć na stronie.

Zapraszam i Pozdrawiam Bartek
http://www.wakacjenakrecie.com