podróże

Zobacz kalkulatory

Znaleziono: 85
Porada id 6088 Za co kochamy góralski styl?
Gastrosfera | 2018-09-28
Wraz z końcem lata zmieniają się urlopowe destynacje. Przyjęło się, że jesienią i zimą większym powodzeniem wśród turystów cieszą się góry. Poranne mgły, feeria barw na górskich stokach i wieczorny kubek kakao przed kominkiem po wyczerpującej wędrówce. Wyjeżdżając na wypoczynek w góry wybieramy zwykle klimatyczne drewniane domy i pensjonaty. Za co je kochamy i dlaczego? czytaj »
Porada id 5838 5 rad dla podróżujących kamperem
Kampanie | 2017-11-22
Planujecie pierwszą podróż kamperem i nie wiecie jak się do niej przygotować? Przedstawiamy 5 niezbędnych rad, które pomogą Wam odpowiednio się przygotować do podróży życia. Koniecznie przeczytaj i sprawdź co jeszcze powinieneś zrobić szykując się na wakacje! czytaj »
Porada id 5105 Modne i praktyczne – transportery dla zwierząt od marki AQUAEL
SferaPRT | 2016-07-28
Transportery dla zwierząt powinny nie tylko być wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo naszym pupilom. Produkty marki AQUAEL wyróżniają się dodatkowo wysoką jakością materiałów, solidnym i precyzyjnym wykonaniem, a także ciekawym designem. Modele są lekkie i komfortowe - zaprojektowane z myślą o wszystkich środkach transportu. czytaj »
Porada id 3828 Z bagażem za pan brat!
Outletszop | 2014-08-25
Słońce, plaża, spacery po górach, sport. To tylko kilka słów-kluczy w naszych wakacyjnych słownikach. Jednak do tych przyjemności trzeba się dobrze przygotować. Nie raz myśl o spakowaniu walizki przed wyjazdem spędzała Ci sen z powiek? Każdy z nas wie, że wszystko może się przydać, są rzeczy ważne i ważniejsze, żadna nie jest niepotrzebna. Czas powiedzieć ‘stop’ i zaplanować to tak, aby wyruszyć w podróż nie martwiąc się o nic. czytaj »
Pomysłowa wyprawka na wakacje
karolinarb | 2014-08-12
Krem do opalania, nakrycie głowy i ręcznik – to podstawowe produkty, o których musimy pamiętać wybierając się na wakacje z dziećmi. Czy to jednak wystarczy, aby spędzić spokojny urlop bez niespodzianek? Jakie pomysłowe akcesoria pomogą rodzicom zorganizować udaną podróż? czytaj »
Okno Na czym polega wymiana domami?
MalinaO | 2014-06-10
Wymiana domami - popularna za granicą, w Polsce zyskująca wielu sympatyków. Jak zorganizować naprawdę tanie wakacje? czytaj »
Telefon komórkowy Ceny roamingu w UE - maksymalne stawki od 1 lipca 2013
Poradopedia.pl | 2013-07-01
Od 1 lipca 2013 po raz kolejny istotnie spadają koszty korzystania z telefonu komórkowego w roamingu na terenie Unii Europejskiej. czytaj »
Karta SIM - telefony GSM Tanie rozmowy i internet podczas wyjazdów za granicę
Poradopedia.pl | 2013-04-15
Rozmowy przez telefon komórkowy podczas pobytu za granicą lub też korzystanie z mobilnego Internetu może być bardzo kosztowne. Poznaj parę prostych sposobów dzięki którym nie będziesz bał się spojrzeć na rachunek za telefon po powrocie z podróży. czytaj »
Mapy Mapy Google na telefonie bez połączenia z internetem
Poradopedia.pl | 2013-04-10
Trudno zgubić się ze smartfonem dzięki mapom i wbudowanemu GPS. Co jednak gdy za granicą chcemy skorzystać z mapy nie narażając się na wydatki związane z roamingiem? czytaj »
Bagaż Jak zadbać o zdrowie w podróży?
Poradopedia.pl | 2012-12-12
Częste podróże, zwłaszcza zimą mają znaczący wpływ na stan Twojego zdrowia. Pośpiech, stres, nieodpowiedni ubiór, niewłaściwe odżywianie się, to tylko niektóre czynniki odpowiedzialne za spadek odporności organizmu i co za tym idzie - przeziębienie. czytaj »
Znaleziono: 85