Podobne porady

Czy podczas przerwy 7-dniowej między tabletkami antykoncepcyjnymi też jestem zabezpieczona?

daisy05 | 2006-12-14 16:02

Tak, jesteś zapezpieczona w czasie 7-dniowej przerwy. Jeżeli natomiast przerwę przedłużysz, może od razu wystąpić owulacja. czytaj »

Znaleziono: 42
Tabletki antykoncepcyjne a ciąża
dunia82 | 2007-02-22
Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych można praktycznie od razu zajść w ciążę - zazwyczaj po ok. 7 dniach od kiedy powinnismy rozpocząć... czytaj »
Brałam tabletki przez cały rok, później miałam przerwę - zmianę tabletek przez 1,5 miesiąca, teraz znowu biorę. Czy jest ryzyko zajścia w ciążę?
trinity | 2007-02-11
W czasie przerwy, gdy nie bierzesz tabletek to jak najbardziej możesz zajść w ciążę nawet szybciej niż wcześniej podobnież. Jeżeli... czytaj »
Jesli jestem niepełnoletnia, to czy mogę iśc do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne z pewnosćią że mi je przepisze? Co powinnam zrobić? Pomóżcie! Dziękuje;-)
dunia82 | 2007-02-06
Powinnien przepisać, ale pewności to Ci nie dam. Czasami jest tak, że najpierw musisz zrobić najpierw cytologię zanim dostaniesz receptę... czytaj »
chciałabym zacząć stosować tabletki antykoncepcyjne, problem polega na tym że mój ojciec chorował na raka i w związku z tym boję się czy jeżeli zacznę stosować tabletki ryzyko chroby nie wystąpi też u mnie.
mittal | 2007-01-31
Czy tabletki powodują raka? I tak i nie. Prawda leży po środku. Są pewne typy nowotworów, które przyspieszają rozwój guzów... czytaj »
Czy tabletki antykoncepcyjne mogą być szkodliwe dla zdrowia?
dunia82 | 2007-01-21
Tak, oczywiście że może. Częściej może dochodzić do stanów zapalnych pochwy, świądu, pieczenia, upławów. Kobiety, które miały też wcześniej problemy... czytaj »
Zapomniałam wziąść jedną tabletkę. Czy mogę zajść w ciążę?
gnommy21 | 2007-01-21
Jeżeli od czasu, kiedy należało wziąć tabletkę minęło mniej niż 12 godzin, zażyj od razu pominięta tabletkę, a następną w... czytaj »
Zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne. Od kiedy jestem w pełni zabezpieczona?
zaba | 2006-12-14
Jeżeli rozpoczynamy przyjmowanie tabletek od pierwszego dnia cyklu, to jesteśmy zabezpieczone już od pierwszego dnia brania. Jeżeli wezmiemy trochę później... czytaj »
Porada id 3762 Skutki antykoncepcji hormonalnej
ladycomp | 2014-03-20
"Chcę już dalej normalnie żyć… - czyli historia o tym, jak znikoma możliwość skutków ubocznych antykoncepcji potrafi zmienić życie". czytaj »
Nastolatka u ginekologa: w pogoni za antykoncepcją czy za... zdrowiem?
ladycomp | 2013-06-14
Czy nastolatki na pierwszej wizycie pytają tylko o antykoncepcję? A może tym tematem bardziej zainteresowane są ich... mamy? Czy rodzice powinni ingerować w metody antykoncepcji ich nastoletnich córek? czytaj »
Test ciążowy Czy jestem w ciąży?
Poradopedia.pl | 2013-05-07
Spóźniający się okres, niepokojące objawy, obawy po stosunku - wiele kobiet przynajmniej raz w życiu zastanawia się, czy przypadkiem nie jest w ciąży. Jak się upewnić? czytaj »
Znaleziono: 42