Rowerem dla zgrabnej sylwetki

inplusPR  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a Ty po zimie nie mieścisz się w swój rozmiar? Przesiądź się na rower, by szybko zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się smukłą sylwetką!

Ćwiczenia na rowerze Star Fitness
Spinning ® Pace / fot. www.sklep-fitness.pl
W jaki sposób skutecznie zgubić zbędne kalorie w krótkim czasie bez osiągnięcia efektu atletycznej sylwetki? Przesiądź się na rower Spinning® i pędź z prędkością 1000 kalorii na godzinę. Do dynamicznej jazdy zmotywuje Cię energiczna muzyka, a zastrzyk do dalszej pracy da zróżnicowana intensywność treningu. Nie zniechęci Cię też brzydka pogoda. Odpowiadając na potrzeby, firma Star Fitness wprowadziła na polski rynek rowery Spinning® Pace i Spinning® Fit - lżejsze i dostosowane do użytku domowego. Systematyczny trening i odpowiednio zbilansowana dieta pozwolą Ci zrzucić nawet 10 kilogramów w ciągu ośmiu tygodni ćwiczeń i wymodelować sylwetkę, zanim zdążysz schować głęboko w szafie zimowy płaszcz i grube swetry. - Trudno o lepsze ćwiczenia, chcąc kształtować smukłą sylwetkę. Spinning® to trening ogólnorozwojowy, który pozwoli zgubić zbędne kilogramy i popracować nad mięśniami, ale bez efektu atletycznej sylwetki - zachęca Maja Włoszczowska, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, która jest ambasadorką Spinning® w Polsce.

Jazda na rowerze jest wysiłkiem pozbawionym dużych obciążeń, które działają na stawy podczas innych aktywności, np. biegania. Z tego względu Spinning® polecany jest osobom po kontuzjach stawów.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady