Pomysły na Dzień Ojca

Poradopedia.pl  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Każdy tata, w dniu swojego święta, z pewnością ucieszy się z życzeń i drobnego upominku. Dodatkowo możesz przygotować miłą niespodziankę i postarać się, aby ten dzień był inny od pozostałych w roku. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na spędzenie tego święta.

Aktywny wypoczynek

Propozycji może być mnóstwo. Możesz np.: wybrać się ze swoim tatą na basen lub kort tenisowy albo zaplanować wspólną przejażdżkę rowerową. I nie ważne są tutaj wasze indywidualne umiejętności - tego dnia liczy się wspólnie spędzony czas i dobra zabawa.

Piknik, grill

Jeśli już, to najlepiej z całą rodziną. Taką imprezę możesz zorganizować na działce, w lesie lub nad rzeką. Równie wspaniałą okazją do wspólnego świętowania jest grill - przygotuj ulubione potrawy taty. Dobierz odpowiednie sosy i napoje. Zadbaj o dobry nastrój.

Zgodnie z życzeniem taty

Jeśli brak Ci pomysłu na spędzenie tego dnia, a powyższe okażą się trudne do zrealizowania, zapytaj ojca wprost, co chciałby robić i zrób wszystko, żeby było przyjemnie. Może się okazać, że jedynym marzeniem Twojego taty jest wolny dzień spędzony z książką w fotelu albo wypad do kina na długo oczekiwany film.

Zadbaj o to, aby ojciec w tym dniu niczym się nie martwił i miał dobry humor. Nie zadręczaj go swoimi problemami - niech będzie to czas, który spożytkuje dla siebie. Pamiętaj o złożeniu życzeń! A jeśli nie stać Cię na kosztowne prezenty, miłą niespodziankę sprawisz mu, wręczając koszulkę z napisem "Super tata".

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady