pomysły

Znaleziono: 8
Porada id 6436 Łazienka w dobrym stylu
J2CD | 2019-11-28
Mając na uwadze fakt, że remont łazienki przeprowadzamy nawet co kilkanaście lat, urządzenie tego pomieszczenia może okazać się sporym wyzwaniem. Dlatego już na etapie planowania warto zastanowić się, czym kierować się podczas wyboru płytek, ceramiki czy armatury. Eksperci podpowiadają, aby trendy pozostawić w szafie, a łazienkę urządzić zgodnie z własnym gustem, stylem życia oraz indywidualnymi potrzebami. czytaj »
Pomysły na Dzień Ojca
Poradopedia.pl | 2013-06-23
Zbliża się Dzień Ojca. Jeśli nadal nie wiesz, jaką niespodziankę przygotować swojemu tacie, skorzystaj z naszych pomysłów. czytaj »
Pomysły na Dzień Matki
Poradopedia.pl | 2013-05-22
Już niedługo swoje święto będą obchodzić wszystkie mamy. Skorzystaj więc z naszych pomysłów i zaplanuj ten dzień tak, aby na długo pozostał w pamięci Twojej mamy. czytaj »
Dzień Matki – zamiast kwiatka, coś oryginalnego
inplusPR | 2013-05-21
Zbliża się Dzień Matki. Jeśli chcesz, aby twoja mama poczuła się doceniona, spraw jej niebanalny prezent. Warto zaskoczyć ją czymś nietypowym, co zostanie w jej pamięci na zawsze. Oto kilka propozycji. czytaj »
Randka w parku Gdzie na randkę?
Poradopedia.pl | 2012-11-20
Na randkę najlepiej wybrać się w takie miejsce, które odpowiada obu stronom. Przedstawiamy kilka pomysłów, dzięki którym łatwiej zaplanujesz spotkanie ze swoją sympatią. czytaj »
Dziecko z rodzicami Pomysły na Dzień Dziecka
Poradopedia.pl | 2011-05-31
Sprawdź jak możesz spędzić Dzień Dziecka, aby dziecko poczuło się najważniejsze i kochane. czytaj »
Lodówka Pomysły na tani i dobry obiad
Iza_B | 2010-12-23
Nie masz pomysłu na szybki i tani obiad? Zapoznaj się z poniższymi propozycjami, być może któreś z dań stanie się Twoim ulubionym. czytaj »
Halloween Halloween - pomysły na twarze dyń
Poradopedia.pl | 2010-10-24
Dekorowanie dyni na Halloween staje się coraz bardziej popularne także w Polsce. Dlatego jeżeli nigdy tego nie robiłeś, a masz ochotę to polecam różne pomysły na twarze dyń. czytaj »
Znaleziono: 8