Podobne porady

Jaka choinka najlepsza - poradnik na zakupy

Poradopedia.pl | 2012-12-19 12:17

Choinka jest najważniejszym elementem świątecznego wystroju budującego klimat świąt Bożego Narodzenia w domu. Podpowiadamy czym kierować się podczas zakupów choinki. czytaj »

Znaleziono: 70
Jak elegancko ubrać choinkę?
Poradopedia.pl | 2011-12-12
Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało niewiele czasu, warto więc pomyśleć o wyborze choinki i odpowiednich dekoracji. Podpowiadamy, jak elegancko ubrać choinkę. czytaj »
W jakich sklepach internetowych polecacie zakup prezentów świątecznych?
rbrys | 2006-12-08
Robiąc zakupy świątecznych prezentów dobrze jest korzystać ze sklepów, które biorą pod uwagę fakt wzmożonego ruchu w okresie świątecznym. Wiele... czytaj »
Co robić aby, świerk zachował dłużej ładny wyglad?
teresa | 2006-12-06
Świerk dłużej zachowa ładny wygląd, jeżeli ustawimy go z dala od kaloryferów, a jego pień umieścimy w naczyniu z wodą... czytaj »
Chce kupić żywą choinkę. Jak sprawdzić czy jest świeża?
teresa | 2006-12-06
Zanim kupimy drzewko, potrząśnijmy nim, aby sprawdzić, czy jest świeże - jeśli sporo igieł spadnie, to wiadomo, że trzeba szukać  innej choinki. czytaj »
Dekoracja choinki - czyli jak efektownie ubrać drzewko świąteczne
zaba | 2006-11-30
Przez wiele lat gromadzimy mnóstwo ozdób choinkowych, często nie za bardzo pasujących do siebie. Wszystko to powieszone na naszej choince... czytaj »
Choinka Feng Shui Ustawienie choinki według Feng Shui
trinity | 2006-11-22
Według zasad Feng Shui choinka jest nośnikiem energii drewna oraz ognia. Jeżeli ustawimy ją w złym miejscu może zakłócić naszą atmosferę świąteczną i równowagę w naszym domu. czytaj »
Porada id 5384 Magia dekoracji – stwórz świąteczny klimat w twoim domu
DESIO | 2016-12-15
Boże Narodzenie to bezsprzecznie najbardziej wyczekiwany przez większość Polaków czas. Kojarzy nam się z dzieciństwem, spotkaniami w rodzinnym gronie, prezentami, a także z pięknie udekorowanym domem. W tym sezonie, oprócz tradycyjnych ozdób, dominuje trend eko, szlachetne kolory i ciekawe dekoracje świetlne. Podpowiadamy, co z szerokiej oferty sklepów wybrać, by nasz dom był pięknie i modnie udekorowany, a nas nie spotkał choinkowy zawrót głowy. czytaj »
Porada id 5375 Przygotowania do świąt – zakupy czas zacząć!
Gastrosfera | 2016-12-12
Niezależnie od tego, czy święta spędzamy w dużym, czy też nieco węższym gronie, musimy się do nich odpowiednio przygotować. Przygotowania te to nie tylko uprzątnięcie domu czy też wybór ozdób, które nadadzą odpowiedniego charakteru naszemu wnętrzu. Owe przygotowania to również zakupy. I chociaż wydaje nam się, że do świąt jeszcze wiele dni i tygodni, to tak naprawdę to najlepszy czas na to, aby rozpocząć świąteczne sprawunki. czytaj »
Porada id 5120 Jak kupują Polacy, czyli jak zmieniły się zwyczaje zakupowe na przestrzeni ostatnich lat
Gastrosfera | 2016-08-04
Bardziej świadomi swoich wyborów, uodpornieni na marketingowy przekaz i z coraz zasobniejszym portfelem. Gdyby jeszcze jakieś 10 lat temu takimi słowami badacze chcieli określić polskiego konsumenta, spotkaliby się ze szczerym zdumieniem handlowców. czytaj »
Porada id 5033 Jak kupować sery żółte podczas letnich upałów
Gastrosfera | 2016-06-17
Lato to niewątpliwie najprzyjemniejsza pora roku, która jak żadna inna rozpieszcza nas wysokimi temperaturami. Fakt ten cieszy urlopowiczów, jednak przysparza niemałych problemów podczas codziennych wizyt w sklepie, gdyż artykuły spożywcze nie przepadają za upałami. Dotyczy to głównie produktów z chłodni, a są nimi np. sery żółte. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas zakupów! czytaj »
Znaleziono: 70