Podobne porady

Chce kupić żywą choinkę. Jak sprawdzić czy jest świeża?

teresa | 2006-12-06 20:07

Zanim kupimy drzewko, potrząśnijmy nim, aby sprawdzić, czy jest świeże - jeśli sporo igieł spadnie, to wiadomo, że trzeba szukać  innej choinki. czytaj »

Znaleziono: 96
Co robić aby, świerk zachował dłużej ładny wyglad?
teresa | 2006-12-06
Świerk dłużej zachowa ładny wygląd, jeżeli ustawimy go z dala od kaloryferów, a jego pień umieścimy w naczyniu z wodą... czytaj »
Jak elegancko ubrać choinkę?
Poradopedia.pl | 2011-12-12
Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało niewiele czasu, warto więc pomyśleć o wyborze choinki i odpowiednich dekoracji. Podpowiadamy, jak elegancko ubrać choinkę. czytaj »
Dekoracja choinki - czyli jak efektownie ubrać drzewko świąteczne
zaba | 2006-11-30
Przez wiele lat gromadzimy mnóstwo ozdób choinkowych, często nie za bardzo pasujących do siebie. Wszystko to powieszone na naszej choince... czytaj »
Choinka Feng Shui Ustawienie choinki według Feng Shui
trinity | 2006-11-22
Według zasad Feng Shui choinka jest nośnikiem energii drewna oraz ognia. Jeżeli ustawimy ją w złym miejscu może zakłócić naszą atmosferę świąteczną i równowagę w naszym domu. czytaj »
Choinka Boże Narodzenie Jaka choinka najlepsza - poradnik na zakupy
Poradopedia.pl | 2012-12-19
Choinka jest najważniejszym elementem świątecznego wystroju budującego klimat świąt Bożego Narodzenia w domu. Podpowiadamy czym kierować się podczas zakupów choinki. czytaj »
Jak zrobić pierniki na choinkę?
Iza_B | 2011-12-23
Unoszący się zapach korzennych przypraw i miodu to czas zapowiadający nadejście Świętego Mikołaja. Pierniczki w postaci serduszek, choinek i gwiazdek nie tylko wspaniale smakują, równie pięknie prezentują się na świątecznych stroikach i choinkach. czytaj »
Krzyk Jak przetrwać święta i nie zwariować?
Poradopedia.pl | 2011-12-09
Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia są zwykle bardzo nerwowe - sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, wybieranie prezentów. Podpowiadamy jak przetrwać święta i nie zwariować. czytaj »
Choinka Boże Narodzenie Jakie są zasady wręczania prezentów gwiazdkowych?
gnommy21 | 2010-12-09
Wręczanie prezentów możemy zorganizować po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie nawzajem życzeń, ale przed uroczystą kolacją. Pamiętaj! Aby nie... czytaj »
Co kupić na prezent swojemu mężczyźnie?
Poradopedia.pl | 2006-12-12
Zapraszamy do przeczytania propozycji naszych prezentów świątecznych. Mam nadzieję, że znajdzie się na niej coś, co spodoba się Twojemu facetowi... czytaj »
W jakich sklepach internetowych polecacie zakup prezentów świątecznych?
rbrys | 2006-12-08
Robiąc zakupy świątecznych prezentów dobrze jest korzystać ze sklepów, które biorą pod uwagę fakt wzmożonego ruchu w okresie świątecznym. Wiele... czytaj »
Znaleziono: 96