Sen dla urody

kalut  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Zmień dietę

Tempo życia i towarzysząca mu presja stale rosną. Modyfikacja nawyków żywieniowych sprawi, że poczujemy kontrolę nad każdym dniem. W nieprzetworzonych produktach tkwi ogromna siła, która ma wpływ na cały nasz organizm. Witaminy z grupy B, Witamina A, E, D oraz cynk zawarte w owocach i warzywach, nasionach, dodadzą kolorytu szarej cerze, wzmocnią włosy i paznokcie. Błonnik korzystnie wpływa na sylwetkę. Pięć zdrowych posiłków dziennie w połączeniu z aktywnością fizyczną sprawią, że poczujesz się pełna sił witalnych i naprawdę szczęśliwa.

Sen jak najlepszy kosmetyk

Regularna dawka ośmiu godzin snu każdego dnia, pomoże pozbyć się uporczywych niedoskonałości i cieni pod oczami każdego ranka. Podczas nocnego odpoczynku cały organizm ulega kompletnej regeneracji. Poziom stresu obniża się, w organizmie zachodzą złożone procesy odpowiadające za regenerację i naprawę skóry. Nasza cera jest idealnym odzwierciedleniem stanu całego, naszego organizmu.

Jakość snu a Twoja sylwetka

By poczuć pełnię sił witalnych warto zadbać, o jakość nocnego odpoczynku. Właściwe podłoże jest niezmiernie ważne dla naszej sylwetki i postawy. Godziny spędzone w krainie morfeusza pomagają w walce z otyłością, co zostało potwierdzone przez amerykańskich naukowców. Właściwie dobrany materac ułatwi nam przybranie wyprostowanej postawy, doda nam ona pewności siebie i przykuje spojrzenia innych.

Poczuj się jak Wenus

Fabryka Materacy Janpol stworzyła produkt, który sprawi, że każdy poranek będzie piękniejszy. By cieszyć się zdrowiem i urodą warto otaczać się naturalnymi materiałami, materac Wenus został stworzony z ekologicznych surowców - bawełny i owczego runa. Dzięki ich termoregulacyjnym i higroskopijnym właściwościom skóra oddycha i regeneruje się w błyskawicznym tempie. Dzięki kieszeniowej strukturze, materac Wenus dostosowuje się do kształtów ciała, umożliwiając spokojny i relaksujący sen.

Zdrowie = piękno

 

Prawdziwe piękno tkwi w trosce o zdrowie. Jeśli jesteśmy wyspane lepiej znosimy stres i codzienne wyzwania. Optymalna pielęgnacja to połączenie zdrowych nawyków żywieniowych, nawadniania i regularnych dawek głębokiego snu, w przyjaznych organizmowi warunkach. Jeśli chcesz traktować dobrze swoje ciało - działaj systematycznie. Zauważalne efekty nadejdą i pozostaną z Tobą na zawsze!

Polecane strony

Więcej o materacu znajdziesz na stronie:
Strona główna

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Zobacz kalkulatory

Najnowsze porady