Pokrowiec na materac. O co tyle zamieszania?

SferaPRT  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Innowacyjne materiały o wyjątkowych właściwościach zadbają o nasze zdrowie, skórę, a nawet pomogą rozładować energię. Wybór pokrowca na materac może całkowicie odmienić komfort snu.

Pokrowiec na materac to niezbędny dodatek, który warto kupić bez względu na to, jaki materac będzie osłaniać. Jest bowiem ochroną przed zabrudzeniem: osłania materac przed zalaniem i uszkodzeniem. Można je też prać, dzięki czemu łatwiej jest zachować higienę w łóżku na długie lata.

Pokrowiec, który nawilża

Ale to nie wszystko. Innowacje wkradają się już w każdą sferę przemysłu, nic dziwnego, że nowoczesne pokrowce na materace również zaskakują swoimi właściwościami. Producenci mają w swojej ofercie pokrowce wykonane z materiałów, które podczas snu nawilżają naszą skórę i dbają o jej młody wygląd. - Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu mikrokapsułek z olejem arganowym, który dodatkowo zawiera kwas ferulowy i witaminę E, czyli składniki będące antyoksydantami - mówi Tomasz Goc, Dyrektor Handlowy Fabryki Materacy JANPOL.

Pokrowiec ze srebrną powłoką

Alergicy i osoby o obniżonej odporności, dzieci i osoby starsze, powinni rozważyć wybór pokrowca ze specjalną powłoką Silverprotect. Dzianina nie tylko chroni przed alergenami, ale też jest barierą dla bakterii i niweluje wszelkie zapachy związane z rozwojem drobnoustrojów. - Ogromną zaletą takiego pokrowca, jest to, że powłoka z cząsteczkami srebra nie traci swoich właściwości nawet po wielu praniach - podkreśla Tomasz Goc.

JANPOL

Technologia, która pochłania energię

Wśród nowości na rynku, szczególną uwagę przyciąga pokrowiec wykonany w technologii Celliant Sleep. - Innowacyjna tkanina o responsywnych włóknach zawiera aktywne, naturalne materiały, które podczas styczności z ciałem pochłaniają produkowaną przez nie energię i wykorzystują ją do natlenienia tkanek śpiącego człowieka - opisuje Tomasz Goc, Dyrektor Handlowy Fabryki Materacy JANPOL. Brzmi jak bajka science-fiction? Dzianinę Celliant Sleep stworzyli naukowcy z kilku amerykańskich uniwersytetów, a jej działanie potwierdzono medycznie i zatwierdzono patentem. To naprawdę działa!

 Wybór pokrowca do materaca powinien być podyktowany indywidualnymi potrzebami. Osoby zestresowane mogą wybrać pokrowiec Stressfree, który odprowadza nagromadzone w ciele ładunki elektryczne. Śpiochy, które chcą budzić się piękne, zainteresują się pokrowcem z dodatkiem wyciągu z aloesu, rośliny będącej „źródłem młodości”. Możliwości są ogromne, warto się z nimi zapoznać.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady