aranżacja wnętrz

Znaleziono: 5
Porada id 4684 Jak urządzić łazienkę? Trendy na 2016 rok
jgw | 2015-12-17
Współczesne łazienki to nie tylko zaplecze sanitarne mieszkania, ale coraz częściej pełnią rolę prywatnych i ekskluzywnych salonów kąpielowych. Z tego powodu, powinny być nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale jednocześnie cieszyć oko i być doskonałą przestrzenią do relaksu. Jakie trendy obowiązują podczas urządzania łazienki w 2016 roku? czytaj »
Porada id 4451 Sprytne sposoby na urządzenie małej łazienki
KonradSienkiewicz | 2015-09-21
Niewielki metraż łazienki to bez wątpienia duże wyzwanie aranżacyjne. Nawet jeśli ograniczymy się do tego, by w naszej łazience stanęły tylko najpotrzebniejsze urządzenia sanitarne to i tak trzeba się będzie sporo nagłówkować, by ich ustawienie nie ograniczało otwierania drzwi czy okna. Wbrew pozorom nie musimy burzyć ścian czy gruntownie remontować łazienki, by nieco ją powiększyć. Tak naprawdę najprostsze rozwiązania są najlepsze. My opowiemy wam o kilku sprytnych sposobach, które pozwolą na wygospodarowanie nieco „nieistniejącej przestrzeni” w łazience. czytaj »
Porada id 4213 Jakie meble wybrać na wiosnę?
twojemeble | 2015-05-13
Szukasz inspiracji na wiosnę? A może wybierasz tylko sprawdzone rozwiązania aranżacyjne? Podpowiemy, które kolekcje cieszą się największym zainteresowaniem Polaków i są cały czas na topie, także tej wiosny! czytaj »
Porada id 3806 Jak stworzyć piękną i funkcjonalną dekorację okna? Poznaj kilka złotych reguł!
Sfera | 2014-07-30
Mnogość fasonów, wzorów i kolorów firanek oraz zasłon sprawia, że odpowiednie udekorowanie okien bywa kłopotliwe. Do ich aranżacji warto się jednak przyłożyć, gdyż z zewnątrz stanowią wizytówkę domu, będąc jednocześnie jednym z ważniejszych elementów wystroju wnętrza. Jak wybrać odpowiednie firanki i zasłony? Przedstawiamy kilka porad, które ułatwią to zadanie. czytaj »
MieszkanieNaPlanie.pl – nowy portal do samodzielnej aranżacji wnętrz
MnP | 2011-05-04
MieszkanieNaPlanie.pl to zupełnie nowy portal, który w przystępny i przyjemny sposób pozwala samodzielnie oraz bezpłatnie zaplanować aranżację każdego wnętrza. To praktyczne i łatwe w obsłudze narzędzie online do projektowania wnętrz mieszkań, domów i biur. czytaj »
Znaleziono: 5