balkon

Znaleziono: 7
Porada id 6770 3 sposoby na majówkę w domu
buenavista | 2021-04-28
Własny kawałek przestrzeni na zewnątrz – ogródek działkowy, ogród, a nawet balkon czy taras – w czasie pandemii okazał się nieocenionym dobrem, a wręcz luksusem. Tegoroczna majówka znów upływa w jej cieniu, warto więc mieć plan na to, jak wartościowo spędzić ją bez wyjeżdżania. czytaj »
Porada id 6021 Jakie płytki wybrać na balkon?
Gastrosfera | 2018-07-30
W miejskiej dżungli, z dala od sielskich domów z obrzeży metropolii, na wiele sposobów szukamy kontaktu z przyrodą i świeżym powietrzem. Miłośnicy prac ogrodowych, którzy jednocześnie nie chcą rezygnować z życia w centrum, wybierają dla siebie nieruchomości z balkonem. Ten mały substytut ogrodu pozwala na realizacje swoich pasji. Jednak zanim wypełnimy balkon ukwieconymi donicami, warto zastanowić się, jakimi wykończyć go materiałami, aby służył nam w niezmienionej formie przez długie lata. czytaj »
Porada id 5599 Czym kierować się przy wyborze płytek balkonowych i tarasowych?
SferaPRT | 2017-05-15
Wykończenie oraz aranżacja balkonu czy tarasu nie jest łatwym zadaniem. Już na etapie planowania remontu lub budowy stajemy przed niemałym dylematem – wyborem odpowiednich płyt. Te przeznaczone na zewnątrz muszą spełniać kilka określonych wymagań, które zapewnią nam komfort oraz bezpieczeństwo. czytaj »
Jeden krok do słonecznego mini-salonu, czyli jak zadbać o balkon!
Sfera | 2013-05-10
Jedni traktują go jako platformę obserwacyjną, inni jako azyl, miejsce do zrelaksowania się po ciężkim dniu. Nieważne z jakiego powodu lubimy spędzać czas na balkonie, ważne, by na początku sezonu wiosenno-letniego poświęcić mu trochę uwagi. Podpowiadamy, jak go uporządkować i urządzić, by korzystać z niego z jeszcze większą przyjemnością. czytaj »
Gołębie Jak pozbyć się gołębi z balkonu?
Poradopedia.pl | 2012-06-29
Na Twoim balkonie zadomowiły się gołębie? Przeczytaj naszą poradę i poznaj sposoby odstraszania tych uciążliwych ptaków. czytaj »
Drewno czy kompozyt - co wybrać?
Start_Bull | 2011-02-15
WPC - brzmi tajemniczo? A nie powinno! Zwłaszcza dla tych, którzy zastanawiają się nad wyborem materiału, z którego zostanie zbudowany ich wymarzony taras lub z którego ma powstać elewacja domu. Oto krótki przewodnik po świecie drewna, któremu poważnie zagraża WPC, kompozyt drewna i polimerów, łączą czytaj »
Jak zabezpieczyć balkon przed dziećmi?
zaje_fajnie | 2006-05-23
Polecam siatkę ogrodową o bardzo małych oczkach na całą wysokość balustrady. Można ją kupić np. w Praktikerze. Innym droższym rozwiązaniem... czytaj »
Znaleziono: 7