bezpieczeństwo

Znaleziono: 36
Wypadek samochodowy Zapięte pasy mogą uratować życie nawet przy małej prędkości
Poradopedia.pl | 2013-11-23
Jeżeli wydaje Ci się, że przy wolnej jeździe zapinanie pasów nie jest ważne, to zobacz ten film. czytaj »
USB Zabezpiecz Twój telefon za pomocą ... kondoma na USB
Poradopedia.pl | 2013-09-19
Jeżeli zdarza Ci się podłączać telefon do niezaufanych portów USB, ponieważ musisz podładować baterię, to powinieneś zainteresować się kwestią bezpieczeństwa danych na Twoim telefonie. czytaj »
Dziecko w wodzie Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci w wodzie
Poradopedia.pl | 2013-08-23
W okresie letnim dochodzi do wielu wypadków nad wodą z udziałem dzieci. Zobacz jak zadbać o bezpieczeństwo Twoich dzieci i nauczyć je ważnych zasad bezpieczeństwa. czytaj »
Dziecko na spacerze Jak zadbać o bezpieczne wakacje Twoich dzieci
Poradopedia.pl | 2013-06-21
Przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, zarówno przez rodziców jak i dzieci, uchroni przed wypadkami o które w wakacje najłatwiej. czytaj »
Najmniejsza na świecie kamera sieciowa HDTV typu bullet od Axis
planetpr | 2013-05-10
Axis Communications, światowy lider w dziedzinie sieciowego nadzoru wizyjnego, wprowadza do oferty kamerę sieciową AXIS M2014-E wielkości szminki do ust. Kompaktowa obudowa, łatwa obsługa i przystępna cena urządzenia sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie m.in. dla sklepów, butików, hoteli i małych biur. czytaj »
Dziecko w domu Jak urządzić bezpieczny dom dla dziecka?
Poradopedia.pl | 2013-04-29
Dom jest takim miejscem, w którym dziecko powinno czuć się bezpiecznie. Dlatego, by uniknąć przykrego wypadku, już dziś pomyśl o odpowiednich zabezpieczeniach. czytaj »
Uwaga, dziecko na stoku
inplusPR | 2013-01-29
W 2012 roku ratownicy górscy zanotowali 20 % więcej wypadków narciarskich podczas ferii, a tylko w lutym 2012 do ITAKI zgłoszonych zostało 29 przypadków zaginięcia osób niepełnoletnich. Co zrobić, aby mimo zagrożeń nasze dziecko podczas zimowego odpoczynku było bezpieczne? czytaj »
Opona na oblodzonej drodze Bezpieczna jazda na oblodzonej drodze
Poradopedia.pl | 2012-12-27
Zimą należy zachować szczególną ostrożność na drodze, dostosowując jazdę do panujących warunków. Z naszej porady dowiesz się jak uniknąć problemów na śliskiej nawierzchni. czytaj »
Biuro podróży - jak wybrać?
Poradopedia.pl | 2012-07-11
Jeśli chcesz zwiedzić piękne zakątki świata, a przy tym spokojnie wypocząć, sprawdź dokładnie Biuro podróży organizujące Twoją wycieczkę. czytaj »
Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie na Euro 2012?
Poradopedia.pl | 2012-05-20
Euro 2012 zbliża się wielkimi krokami, a w Internecie aż roi się od ogłoszeń osób chcących wynająć na ten czas swoje mieszkanie kibicom. Jeśli i Ty chciałbyś zaoferować swoje lokum krajowym bądź zagranicznym gościom, sprawdź jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi stratami. czytaj »
Znaleziono: 36

Zobacz kalkulatory