bezpieczeństwo

Zobacz kalkulatory

Znaleziono: 36
Porada id 5836 Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych
Gastrosfera | 2017-11-21
O tym, że pojawienie się na świecie dziecka potrafi przewartościować i przewrócić do góry nogami dotychczasowy świat prędzej czy później przekonują się wszyscy świeżo upieczeni rodzice. Nierzadko jeszcze na długo przed porodem przyszła mama i tata pochłonięci są przygotowaniami do powitania nowego członka rodziny. Na długiej liście zadań kluczową pozycję powinno zająć zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w domu. Nasi eksperci podpowiadają, jak to zrobić. czytaj »
Porada id 5419 Jak uniknąć powikłań po zabiegu kwasem hialuronowym?
media | 2017-01-24
Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego już od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Przemawia za nimi możliwość uzyskania szybkiego i satysfakcjonującego efektu oraz bezpieczeństwo. Jednak, tak jak w przypadku wszystkich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ryzyko wystąpienia powikłań istnieje zawsze. Czy jesteśmy w stanie je zminimalizować? Oczywiście. Wystarczy tylko pamiętać o 4 najważniejszych sprawach: czytaj »
(bez nazwy) Przed wyjazdem na święta i Sylwestra zabezpiecz swój dom
SferaPRT | 2016-12-09
W okresie świąteczno-noworocznym często podróżujemy. Wyjeżdżamy na spotkania rodzinne lub udajemy się na wypoczynek w góry czy za granicę. Dłuższa nieobecność to niestety okazja dla złodziei. W pustym domu lub mieszkaniu może także dojść do zdarzeń losowych, takich jak pożar czy zniszczenia spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Jak przygotować się na świąteczny lub sylwestrowy wyjazd, by nie martwić się o pozostawiony dobytek? czytaj »
(bez nazwy) Zabezpiecz ogród przed zimą i… złodziejem
SferaPRT | 2016-11-28
Okres jesienno-zimowy to czas kiedy do garażu i ogrodowej komórki chowamy nieużywane już sprzęty sportowe, meble i narzędzia ogrodowe. Chronimy je w ten sposób przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, ale również kradzieżą – zjawiskiem szczególnie nasilającym się przed świętami. Na celowniku złodziei znajdują się też rzadziej odwiedzane ogródki działkowe. Jak zadbać o ich bezpieczeństwo w tym trudnym okresie? czytaj »
Dzieci w przedszkolu Ostatnie dni zgłoszeń do MegaMisji
KarolinaNowosielska | 2016-04-22
Szkoły podstawowe z całej Polski mają już tylko kilka dni na zgłoszenie świetlicy do MegaMisji. Nabór wniosków trwa do 29 kwietnia. Program edukacyjny Fundacji Orange uczy dzieci bezpiecznego i mądrego korzystania z technologii i wzbogaca ofertę zajęć świetlicowych. Inicjatywę wspiera i poleca aktorka Magdalena Kumorek. czytaj »
Klucze do mieszkania Wyjeżdżasz? Zadbaj o swój dom już dziś!
kalut | 2015-06-03
Budując, urządzając czy odświeżając dom zawsze zwracamy uwagę na to, aby był on bezpieczny dla mieszkańców. Bezpieczeństwo ma w tym wypadku wiele znaczeń. czytaj »
Podróżna kłódka Yale z zatrzaskiem i certyfikatem TSA – bagaż pod szczególną ochroną
ciekawe_informacje | 2014-08-04
W podręcznych torbach podróżnych przewozimy najczęściej rzeczy pierwszej potrzeby oraz przedmioty, które powinny być dodatkowo zabezpieczone – np. prywatne lub służbowe dokumenty. Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które podróżują często nie tylko w celach turystycznych, jest certyfikowana, zatrzaskowa kłódka podróżna marki Yale. Łatwy w obsłudze mechanizm urządzenia oraz jego smukła, elegancka forma stanowią praktyczne rozwiązanie zabezpieczające zawartość każdego bagażu. czytaj »
Wirus - ochrona komputera Jak usunąć wirus CryptoLocker
Poradopedia.pl | 2014-01-05
CryptoLocker to jeden z nowych groźnych wirusów. Jego działanie polega na tym, że szyfruje wszystkie Twoje pliki na dysku twardym, a następnie żąda od Ciebie zapłaty okupu za ich odkodowanie w czasie 96 godzin. czytaj »
Telefon komórkowy SMS na wirtualny numer - chroń swój numer telefonu
Poradopedia.pl | 2013-12-12
Co zrobić, kiedy obawiamy się podawać swój numer telefonu, a musimy go podać, aby otrzymać wiadomość SMS z kodem aktywującym lub jakąkolwiek inną? Jest na to sposób. czytaj »
Wiatr Jak zachować się podczas wichury
Poradopedia.pl | 2013-12-07
Silne wiatry i wichury mogą być bardzo niebezpieczne. Przestrzegaj paru prostych zasad, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo. czytaj »
Znaleziono: 36