boomwaypl

Znaleziono: 7
Dlaczego outsourcing IT się opłaca?
AgnieszkaG | 2011-04-12
Outsourcing usług informatycznych polega na korzystaniu z zasobów wyspecjalizowanych firm zewnętrznych, które realizują projekty informatyczne oraz bieżącą obsługę komputerową taniej i efektywniej. czytaj »
Norma ISO 9001 – wiarygodność firmy czy jej kaprys?
AgnieszkaG | 2011-03-28
Posiadanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001 stało się standardem polskich przedsiębiorstw, które chcą zapewnić sobie i swoim klientom stałą poprawę jakości produkowanych wyrobów lub świadczonych usług. czytaj »
Rynek NewConnect szansą dla małych i średnich firm na pozyskanie kapitału.
AgnieszkaG | 2011-03-17
NewConnect jest rynkiem akcji, opartym na Alternatywnym Systemie Obrotu (ASO) prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A od sierpnia 2007 roku. czytaj »
Przepisy prawa Gdzie szukać fachowej porady prawnej?
AgnieszkaG | 2011-03-10
Zasoby Internetu są dziś tak duże, że można w nich znaleźć praktycznie wszystko, również darmowe porady prawne. Należy jednak uważać, gdyż informacje pochodzące z zasobów sieci Web mogą być zamieszczane przez podmioty bez odpowiedniego przygotowania teoretycznego i praktycznego. czytaj »
Tajemnica leasingu dla firm zdradzona!
AgnieszkaG | 2011-02-20
Leasing jako zewnętrzne źródło finansowania przedsięwzięć firmy jest w Polsce coraz popularniejszy. W tym roku branża leasingowa ponownie przeżywa swój rozkwit. Przedsiębiorcy mogą spodziewać się licznych ofert od firm leasingowych. czytaj »
Dowiedz się czy możesz pozyskać dla swojej firmy dofinansowanie z PO KL
AgnieszkaG | 2011-02-16
Możliwość korzystania z funduszy unijnych jest dla małych i średnich przedsiębiorców ogromną szansą i daje im duże perspektywy rozwoju oraz poprawy konkurencyjności. czytaj »
Branża przemysłowa smakowitym kąskiem dla firm outsourcingowych!
AgnieszkaG | 2011-02-10
W zeszłym roku polski rynek outsourcingowy przeszedł gruntowną metamorfozę. Jak podaje Fundacja Instytutu Outsourcingu wartość polskiego rynku outsourcingowego wynosi miliard złotych rocznie. To jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. Dalsze perspektywy rozwoju zakładają... czytaj »
Znaleziono: 7