budżet domowy

Znaleziono: 5
Jak oszczędzać bez wyrzeczeń
Poradopedia.pl | 2012-09-17
Jedni chcą oszczędzać i całkiem nieźle im to wychodzi, inni muszą aby w miarę normalnie funkcjonować. I choć kojarzy się to z rezygnacją z wielu rzeczy, to nie zawsze musi tak być. Przedstawiamy sposoby, dzięki którym można oszczędzać pieniądze bez zbędnych wyrzeczeń. czytaj »
Chemia i jedzenie Jak zaoszczędzić na jedzeniu?
Poradopedia.pl | 2011-08-24
Rachunek za zakupy w sklepie spożywczym znów przyprawił Cię o zawrót głowy? Zapoznaj się ze wskazówkami jak kupować i przechowywać żywność, aby na tym zaoszczędzić. czytaj »
Obliczanie podatku Jak zarządzać budżetem domowym?
Iza_B | 2010-12-17
Właściwe planowanie wydatków pozwala odpowiednio zarządzać budżetem domowym. Nie potrzeba mieć przy tym predyspozycji ekonomicznych, by mądrze dysponować własnymi pieniędzmi. Jak prowadzić budżet domowy, by wydatki nie przekraczały dochodów? czytaj »
Jak zarządzać domowym budżetem, aby zarabiać więcej niż wydawać?
vbn765 | 2006-12-29
Ja mam taki sposób, że codziennie w miarę możliwości zapisuje wszystkie swoje wydatki w takim programie do budżetu domowego. Zbieram... czytaj »
Jakie warunki trzeba spełniać, aby odliczyć koszt zatrudnienia opiekunki?
utis4 | 2006-05-28
Przede wszystkim możemy odliczyć od podatku dochodowego całość zapłaconego ubezpieczenia społecznego od zatrudnionej przez nas osoby. Nie jest to jednak... czytaj »
Znaleziono: 5