ciarko

Znaleziono: 7
Porada id 4525 Wyspa kuchenna - problem czy rozwiązanie?
SferaPRT | 2015-10-20
Obecne trendy w aranżacji wnętrz stawiają na przestrzeń i wygodę. Popularne stały się otwarte kuchnie, dzięki którym w estetyczny sposób można połączyć salon z miejscem przygotowywania posiłków. Właściciele dużych mieszkań mogą wówczas zdecydować się na wyspę kuchenną. czytaj »
Porada id 4214 Okap z klasą – radzimy na co zwracać uwagę przy wyborze urządzenia i jak czytać etykiety energetyczne
Sfera | 2015-05-13
Od 1 stycznia klienci dokonujący zakupu okapu kuchennego mogą w łatwy sposób porównać różne modele urządzeń dostępnych na rynku. Wszystko dzięki etykietom energetycznym, które w czytelny sposób mają informować o specyfice okapów i kategoryzować je na poszczególne klasy. Wraz z ekspertem firmy Ciarko wyjaśniamy, co ta zmiana oznacza w praktyce oraz podpowiadamy, na jakie parametry należy zwrócić największą uwagę. czytaj »
Porada id 3797 Funkcjonalna czyli dobrze oświetlona – radzimy, jak zaaranżować przestrzeń kuchenną
Sfera | 2014-07-10
Prawidłowe oświetlenie to nie tylko element nadający kuchni wyjątkowego charakteru. To także kwestia funkcjonalności oraz komfortu podczas gotowania i spożywania posiłków. Podpowiadamy, jakie rozwiązania wybrać, aby powiększyć optycznie przestrzeń, wyeksponować meble i nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru. czytaj »
Porada id 3768 Wyspowy, sufitowy czy kominowy – jak dobrać odpowiedni okap kuchenny?
Sfera | 2014-04-04
Trudno wyobrazić sobie współczesną kuchnię bez okapu. Jednak szeroka oferta dostępnych na rynku rozwiązań utrudnia wybór właściwego urządzenia. Jakie możliwości montażowe oferują nam okapy kominowe? Co powinniśmy wiedzieć o modelach sufitowych, zanim zdecydujemy się na ich zakup? W końcu – w jakich sytuacjach idealnym urządzeniem będzie okap wyspowy? Wyjaśniamy, co kryje się pod tymi pojęciami. czytaj »
Porada id 3728 O kuchnia! Skąd ten rachunek?! – sprzęt AGD a opłaty za prąd
Sfera | 2014-01-23
W ostatniej dekadzie zużycie energii elektrycznej w polskich domach wzrosło o 40%. Główny powód? Większa ilość sprzętu AGD, w który wyposażamy nasze kuchnie. Mimo że cena za energię elektryczną nieco spadła, ciągle płacimy sporo. Przedstawiamy kilka prostych sposobów, które pozwolą na skuteczne obniżenie rachunków za energię elektryczną. czytaj »
Porada id 3683 Jak zimą zadbać o świeże powietrze w kuchni
Sfera | 2013-12-05
Wietrzenie mieszkania zimą powoduje znaczne wychłodzenie pomieszczeń i straty energii cieplnej. Z drugiej strony codzienne czynności, takie jak gotowanie, powodują powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Jak zatem zadbać o świeżość w mieszkaniu? Znaleźliśmy złoty środek. czytaj »
Porada id 3633 Jak urządzić małą kuchnię
Sfera | 2013-10-14
Małe kuchnie mają wiele zalet – są urokliwe, przytulne i ciepłe. Niestety z powodu niewielkiej powierzchni ich funkcjonalność bywa ograniczona. czytaj »
Znaleziono: 7