cykl

Znaleziono: 4
Komputer cyklu czy... program do analizy cyklu?
ladycomp | 2013-04-25
Badania przeprowadzone przez MEC Analytics & Insight wykazały, że posiadacze smartfonów doceniają dostępność aplikacji. cena i dostępność tych aplikacji sprawia, że są one dość popularne. Czy jednak można traktować je jako metodę antykoncepcji? I czy porównywanie tych aplikacji do komputera cyklu ma sens? czytaj »
Cykle bezowulacyjne - jak je rozpoznać?
ladycomp | 2011-10-25
Wokół cykli bezowulacyjnych narasta wiele pytań i wątpliwości. Naukowcy twierdzą, że już po 25 roku życia mogą wystąpić cykle bezowulacyjne. Nie da się również ukryć, że brak owulacji lekarze postrzegają jako najczęstszą przyczynę żeńskiej niepłodności. Skąd kobieta może wiedzieć czy wystąpiła u niej owulacja czy też nie? czytaj »
Mity na temat kobiecego cyklu
ladycomp | 2011-10-11
Nie tylko wokół miesiączki krąży wiele mitów – także wiedza na temat kobiecego cyklu i zachodzących podczas niego procesów bywa niepełna. A przecież to co się dzieje wewnątrz nas dotyczy każdej kobiety. Poznajmy zatem i rozwiejmy pięć najbardziej popularnych mitów dotyczących cyklu menstruacyjnego. czytaj »
Co to znaczy cykl?
pitt5 | 2006-09-17
Cykl rozumiany jest jako seria powtarzalnych zdarzeń, także jako okres czasu w którym te zdarzenia następują i po jakim okresie... czytaj »
Znaleziono: 4