depilacja

Znaleziono: 7
Porada id 5458 Już teraz przygotuj się do lata – zacznij depilację laserową!
media | 2017-02-09
Chociaż mamy środek zimy, już zaczynamy tęsknić za latem, powoli planujemy wakacje, a nasze myśli krążą wokół tego, co zrobić, żeby nasze ciało dobrze wyglądało w stroju kąpielowym. Mimo, że za oknem mróz i śnieg, to właśnie teraz jest idealny czas, aby wybrać odpowiednią metodę depilacji i przygotować się do nadchodzącego lata. czytaj »
Porada id 5409 Te zabiegi pomogą Ci zrealizować noworoczne postanowienia!
media | 2017-01-11
Noworoczne postanowienia z to znana większości z nas tradycja. Niestety badania wskazują, że realizowane są one jedynie przez 8% ludzi, którzy je podjęli. Zazwyczaj nie udaje Ci się trafić do tej grupy? Zmień to! Jeśli wśród Twoich planów na 2017 rok są te związane z wyglądem nie bój się skorzystać ze wsparcia specjalistów. Jakie zabiegi pomogą osiągnąć upragniony cel? Podpowiadamy! czytaj »
Oko kobiety Jak depilować brwi
Poradopedia.pl | 2013-06-28
Aby mieć ładnie wyregulowane brwi, nie musisz chodzić do kosmetyczki. Zabieg ten bez problemu wykonasz samodzielnie, przestrzegając kilku ważnych zasad. czytaj »
Kobiece nogi Jak wybrać depilator?
Poradopedia.pl | 2012-05-01
Na rynku istnieje wiele produktów służących do usuwania zbędnego owłosienia - jedne mniej, inne bardziej skuteczne. My podpowiadamy, jak wybrać depilator. czytaj »
Kobiece nogi Jak przygotować się do depilacji laserowej?
Poradopedia.pl | 2011-12-05
Decydując się na depilację laserem, warto odpowiednio się do niej przygotować. Przeczytaj naszą poradę, a uzyskasz na ten temat cenne wskazówki. czytaj »
Bikini Jak depilować miejsca intymne?
Poradopedia.pl | 2011-06-10
Miejsca intymne można depilować różnymi metodami, poczynając od zastosowania tradycyjnej maszynki do golenia a na depilacji laserowej kończąc. Zapoznaj się ze wskazówkami jak bezpiecznie depilować miejsca intymne. czytaj »
Kobiece nogi Jak depilować woskiem?
Poradopedia.pl | 2011-06-02
"Wosk na zimno" a może "wosk na gorąco" - obie metody należą do skutecznych i dość tanich sposobów usuwania zbędnego owłosienia. Przeczytaj naszą poradę i dowiedź się więcej na temat depilowania woskiem. czytaj »
Znaleziono: 7