drugie śniadanie

Znaleziono: 4
Porada id 6889 Co do śniadaniówki zamiast kanapki? Przepis na pyszne pancakes
OCG | 2021-11-10
Wraz z powrotem do szkół i na uczelnie wrócił dobrze znany dylemat – co przygotować na drugie śniadanie, żeby nie była to codziennie nudna kanapka? Wystarczy kilka podstawowych składników i bez trudu można wyczarować smaczny, zdrowy i pożywny posiłek. Podpowiadamy, jak szybko przygotować pyszne pancakes, które ze świeżymi owocami stworzą w śniadaniówce apetyczną kompozycję. Nie oprze się jej nawet mały niejadek. czytaj »
Porada id 3767 Kiedy i jak jeść posiłki?
Sfera | 2014-04-02
Jednym z przykazań naszej diety powinno być zalecenie wynikające z powiedzenia „śniadanie jedz jak król, obiad jak książę, kolację jak żebrak”. Warto wiedzieć nie tylko, co jeść, ale też kiedy i jak spożywać posiłki. Większość Polaków je natomiast rano niewiele bądź w ogóle, co może negatywnie wpływać na zdrowie i samopoczucie. Sprawdź, jakie korzyści płyną z dbałości o śniadanie – oto 5 argumentów, dla których warto jeść drugi posiłek, jeszcze przed obiadem. czytaj »
Jak przechowywać drugie śniadanie latem?
planetpr | 2013-07-11
Słońce, wysoka temperatura, wilgotne powietrze, czyli lato w pełni. O tej porze roku przygotowujemy lekkie, zdrowe przekąski, cieszymy się smakiem i zapachem świeżych, sezonowych owoców i warzyw. Jak zatem prawidłowo przechowywać żywność latem? czytaj »
Pomysły na drugie śniadanie - jak urozmaić drugie śniadanie?
Poradopedia.pl | 2011-11-14
Drugie śniadanie to bardzo ważny posiłek w ciągu dnia. Jeśli brak Ci inspiracji na jego przyrządzenie, przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Znaleziono: 4