elewacje

Znaleziono: 3
Porada id 7474 System ocieplenia - jakie rozwiązanie wybrać?
BVMG | 2024-04-12
Właściwe ocieplenie ścian pozwala wygenerować spore oszczędności z tytułu ogrzewania i chłodzenia budynku. To także jeden z podstawowych filarów zdrowego mieszkania i ważne narzędzie w walce o czyste powietrze. Pytaniem zatem nie jest, czy ocieplać, bo tu odpowiedź wydaje się być oczywista, lecz jaki system ocieplenia wybrać, by móc skorzystać z pełni zalet takiego rozwiązania. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniej termoizolacji. czytaj »
Porada id 7231 Kolorowy i kreatywny świat na elewacji – top trendy
BVMG | 2023-11-17
Ponoć o gustach się nie dyskutuje, jednak z trendami to zupełnie co innego. One za każdym razem rozpalają wyobraźnię i emocje. W przypadku branży budowlanej i architektonicznej tym bardziej warto to robić, ponieważ te dotyczące wykończenia elewacji wcale nie pozostają w tyle za tymi z obszaru projektowania wnętrz. Często wręcz z nim współgrają i przenikają się. Poniżej znajdziesz najbardziej aktualne trendy kolorystyczne w projektowaniu fasad według firmy Baumit. czytaj »
Dom w budowie Dobór rusztowania do remontu elewacji lub docieplania
Kampanie | 2017-08-07
Nie wiesz jakie rusztowanie wybrać do docieplenia domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jaki rodzaj będzie dla Ciebie najlepszy. czytaj »
Znaleziono: 3