hefra

Znaleziono: 3
Jak zaczarować dom kwiatami?
Sfera | 2013-04-10
Święta Wielkanocne wprowadziły wiosenną aurę do domu tylko na chwilę. Jak zatem sprawić, aby się u nas zadomowiła? Wykorzystajmy detale z akcentami kwiatowymi o orzeźwiających kolorach, dzięki którym oczekiwanie na słońce będzie łatwiejsze. Radzimy, jak dopasować do siebie elementy aranżacji, aby kwiatowe ornamenty nie były męczące, a wprowadzane zmiany nie przemieniły się w remont. czytaj »
Poradnik świąteczny: Jak serwować i jeść główne dania wielkanocne – żurek i pieczeń?
Sfera | 2013-03-22
Żur i pieczeń to tradycyjne dania śniadania wielkanocnego. Bez nich, jak bez jajek, święta po prostu nie mogą się obyć. Wiele zależy od formy ich podania i degustowania. Zadbajmy więc, aby były odpowiednie, adekwatnie do okoliczności, zgodne z tradycją i zasadami savoir-vivre. czytaj »
Sztućce srebrne, platerowane i oksydowane. Jak ich używać i o nie dbać?
Sfera | 2013-02-21
Na twoich sztućcach pojawiają się plamki rdzy? Nie możesz ich myć w zmywarce? Sprawdź, z jakiego materiału są wykonane. Od tego czy te są platerowane, ze stali nierdzewnej czy ze srebra zależy ich trwałość i użytkowanie. Podpowiadamy jak korzystać z zastawy wykonanej w różny sposób, aby służyła przez wiele lat. czytaj »
Znaleziono: 3