język obcy

Znaleziono: 6
Słownik języka angielskiego Egzamin z języka obcego - czy jest możliwy bez stresu?
inplusPR | 2012-05-08
Największe obawy uczniów, przystępujących do testów maturalnych z języków obcych wzbudza konieczność posługiwania się specjalistycznym słownictwem. Można by było zaoszczędzić nastolatkowi nerwów - gdyby lekcje językowe rozpocząć z nim już we wczesnym dzieciństwie. czytaj »
Nauka z dzieckiem Nauka dziecka najlepiej z rodzicami
Poradopedia.pl | 2012-02-24
Nauka języka obcego, także wśród dzieci, wymaga ciągłego utrwalania zdobytej wiedzy. By pomóc maluchom potrzebna jest pomysłowość oraz zaangażowanie rodziców. Oto kilka sposobów na zmianę codziennej rutyny. czytaj »
Dziecko nauka i zabawa Jak nauka języka obcego wpływa na rozwój dziecka?
Poradopedia.pl | 2012-02-20
Nauka języka obcego ma bardzo istotny wpływ na rozwój dziecka, dlatego warto by rodzice odpowiednio wcześnie podjęli decyzję o edukacji... czytaj »
Jak szybko i łatwo nauczyć się języka obcego?
lula78 | 2007-01-13
Języka najlepiej uczyć się codziennie - nawet po pół godziny. Wg badań nawet dorosła osoba jest w stanie nauczyć się ok... czytaj »
Gdzie dowiedzieć się więcej na temat egzaminu z języka angielskiego na koniec gimnazjum?
zaba | 2007-01-06
Tyle narazie wiadomo, że tegorocznych drugoklasistów jak i trzecioklasistów to nie obejmie. Dopiero tegoroczni pierwszoklasiści gimnazjum (w 2009 r.) będą... czytaj »
Jak szybko i łatwo nauczyć się języka obcego?
rszypulski | 2006-12-30
Witaj! Szczerze mówię, że nauczenie się jakiegokolwiek języka obcego wymaga pewnego wkładu pracy! Nie wierz w naukę języka 4x 5x... czytaj »
Znaleziono: 6