Kategorie

Nauka języków obcych

Najnowsze porady

(bez nazwy) Język ukraiński - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2020-03-11
Jako, że w Polsce mieszka już ponad 1 mln osób pochodzących z Ukrainy i z językiem tym możemy mieć coraz większą styczność, przedstawiamy najważniejsze zwroty w języku ukraińskim, które moga być dla Was przydatne. czytaj »
Porada id 5897 9 Powodów Dlaczego Warto Uczyć Się Języka Szwedzkiego
Poradzimy | 2018-01-18
Chcesz nauczyć się języka obcego? Nie wiesz jaki wybrać. Przedstawiamy 7 powodów, dla których warto uczyć się języka szwedzkiego. Kraje skandynawskie cieszą się najwyższym tempem rozwoju gospodarczego, a ich mieszkańcy to ludzie żyjący na wysokim poziomie i zadowoleni z życia, może chciałbyś do nich dołączyć. Jakie są powody, dla których warto uczyć się jednego z języków skandynawskich - a konkretnie szwedzkiego? Oto lista dziewięciu z nich czytaj »
(bez nazwy) Dwujęzyczność jest bezpieczna
inplusPR | 2013-11-11
Co roku w pierwszych miesiącach roku szkolnego rodzi się dyskusja na temat zajęć dodatkowych dla najmłodszych. Często pojawia się w niej zagadnienie nauki języków obcych. Rodzice zastanawiają się, kiedy najlepiej ją rozpocząć. Sprawdzamy, co w tej kwestii mają do powiedzenia naukowcy. czytaj »
Dzieci,czytanie i nauka Dysleksja a nauka języków obcych
inplusPR | 2012-06-29
Aby nauka języków obcych przynosiła zadowalające rezultaty, powinna opierać się na zróżnicowanych formach aktywności – szczególnie w przypadku dzieci z dysleksją. W jaki więc sposób powinniśmy je uczyć? czytaj »
Słownik języka angielskiego Egzamin z języka obcego - czy jest możliwy bez stresu?
inplusPR | 2012-05-08
Największe obawy uczniów, przystępujących do testów maturalnych z języków obcych wzbudza konieczność posługiwania się specjalistycznym słownictwem. Można by było zaoszczędzić nastolatkowi nerwów - gdyby lekcje językowe rozpocząć z nim już we wczesnym dzieciństwie. czytaj »
Darmowe programy do nauki języka francuskiego
Poradopedia.pl | 2012-04-22
Języka obcego można uczyć się różnymi metodami. My przedstawiamy darmowe programy do nauki francuskiego. czytaj »
Jak uczyć się angielskiego metodą V. Birkenbihl?
Poradopedia.pl | 2012-04-20
Jeśli chciałbyś nauczyć się języka angielskiego, wypróbuj skuteczną i bezstresową metodę V. Birkenbihl. czytaj »
Nauka z dzieckiem Nauka dziecka najlepiej z rodzicami
Poradopedia.pl | 2012-02-24
Nauka języka obcego, także wśród dzieci, wymaga ciągłego utrwalania zdobytej wiedzy. By pomóc maluchom potrzebna jest pomysłowość oraz zaangażowanie rodziców. Oto kilka sposobów na zmianę codziennej rutyny. czytaj »
Dziecko nauka i zabawa Jak nauka języka obcego wpływa na rozwój dziecka?
Poradopedia.pl | 2012-02-20
Nauka języka obcego ma bardzo istotny wpływ na rozwój dziecka, dlatego warto by rodzice odpowiednio wcześnie podjęli decyzję o edukacji... czytaj »
dziecko z książką Język obcy nie jest trudny!
StartBull | 2011-08-22
Osiołkowi w żłoby dano! W jeden owies, w drugi siano...Co prawda mało który osiołek marzy o nauce angielskiego, ale gdyby takowy się znalazł, miałby do wyboru kilkanaście, albo nawet kilkadziesiąt szkół i metod nauczania języków obcych. czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat