kolka

Znaleziono: 12
Dlaczego niemowle pręży sie przez sen i płacze we śnie?
lula78 | 2007-01-21
Może być to kwestia kolki, ale nie musi. Nie napisałaś ile miesięcy ma Twoje dziecko. Kolka zazwyczaj ustępuje po 3-4... czytaj »
Dlaczego niemowle pręży sie przez sen i płacze we śnie?
trinity | 2007-01-18
Jest to najprawdopodobniej związane z dolegliwościami kolki jelitowej. Przesyłam linka do porady odnośnie kolki: czytaj »
czy dobrze jest podawac niemowlakowi grip water?i co ona daje?
trinity | 2007-01-15
Grip water (woda koperkowa) jest preparatem przeciwkolkowym. Jeżeli Twoje dziecko ma lżejszy rodzaj kolki, to napewno pomoże. Jeżeli natomiast dziecko... czytaj »
czy krople sab simplex na kolki są faktycznie takie dobre jak piszą na forach?
andy357 | 2007-01-12
Ja polecam Sab Simplex i Lefax. Te drugie wydają mi się skuteczniejsze, ale niestety trudniej dostępne w Polsce. Nie używałbym... czytaj »
dlaczego moj synek trzymiesieczny jak je butle to po chwili robi sie niespokojny,placze i sie prezy.dopiero jak go kolysze lekko dojada do konca
mittal | 2007-01-10
Sądzę, że to kwestia kolki. Jak ma 3 miesiące, to powinno to już wkrótce minąć. Była gdzieś na Poradopedii porada... czytaj »
Mój synek ma straszne bóle brzuszka,podaje mu sab simplex,debridat,jest trochę lepiej, ale nie ma rewelacji. Proszę o rady mam, które miały takie same problemy.
lula78 | 2007-01-07
Przesyłam niżej linka do ciekawej porady na temat kolki. Mam nadzieję, że pomoże. czytaj »
Mój trzymiesięczny synek ma problemy z brzuszkiem,przy oddawaniu gazów strasznie płacze i się pręży,nie wiem co mam robić.pije mleko bebilon pepti,podaje mu herbatkę hipp ułatwiajaca trawienie, ale nie daje to poprawy. Czy to jest normalne u takiego maluc
lula78 | 2007-01-07
To nazwyklejsza kolka. Wiele dzieci ją ma, ponieważ układ trawienia nie jest jeszcze do końca dojrzały. Powinna minąć do ukończenia... czytaj »
gdy dziecko 3 miesieczne robi kupki ze sluzem i bialawymi grutkami co to moze oznaczac jest karmione piersia i dokarmiane nan1 ha
lula78 | 2006-10-25
Wygląda to jak kolka jelitowa. Dodatkowo kolka jelitowa objawia się wzdętym brzuszkiem i wydzielaniem dużej ilości gazów. Często kupki są... czytaj »
Co jeść gdy karmione piersią niemowlę ma kolkę?
foxy18 | 2006-09-06
Można jeść kurczaka, indyka, wieprzowinę, ryż, ziemniaki, warzywo, które nie powodują wzdęć typu: marchewka, szpinak, buraczki, z owoców: jabłka, pół... czytaj »
od kiedy powinam wprowadzic do diety nowe pokarmy gdy noworodek ma kolke
zaba | 2006-09-03
Swoją dietę to powinnaś rozszerzać dopiero, kiedy dziecku zniknie kolka - mniej więcej po skończeniu 2-3 miesiąca. czytaj »
Znaleziono: 12