kolory

Znaleziono: 12
Porada id 7175 Z podróży do wnętrza – wakacyjne inspiracje i pomysły na aranżację łazienki
J2CD | 2023-07-26
Podróżowanie to nie tylko doskonały sposób na wypoczynek. To także źródło wyjątkowych inspiracji – nie tylko tych kulinarnych. Niezależnie od tego, dokąd zmierzamy, warto uważnie obserwować otoczenie. Dzięki temu z wakacyjnego urlopu, oprócz pamiątek i pięknych wspomnień, możemy przywieźć oryginalne pomysły na aranżację wnętrz. czytaj »
Porada id 7118 Abstrakcja, znaki czasu i efekt na mur-beton – 3 pomysły na oryginalną aranżację łazienki
J2CD | 2023-04-24
Poszukiwanie inspiracji to jeden z pierwszych etapów procesu urządzania wnętrz. Ich źródłem są m.in. trendy, dzięki którym wiemy, co jest atrakcyjne, popularne, en vogue. Ale czy zawsze, to, co modne, jest nam bliskie? Aranżując przestrzeń sanitarną możemy czerpać z bogactwa otoczenia – natury, sztuki, kultury, jak również odwoływać się do własnych pasji, obserwacji czy ulubionych motywów. Oto nasze propozycje na aranżację oryginalnej łazienki! czytaj »
Porada id 7067 Jaki kolor ogrodzenia wybrać?
OCG | 2022-11-03
Antracyt to wciąż najchętniej wybierana barwa ogrodzeń w Polsce. Coraz bardziej widoczna jest jednak zmiana podejścia klientów, którzy kierując się najnowszymi trendami, pra-gną kolorystycznej odmiany. Dlatego firma Plast-Met wzbogaca swoją ofertę o nowe kolory, przede wszystkim interesujące odcienie brązu. czytaj »
Porada id 7058 Jak dobrać dodatki do koloru ścian? [PORADY]
buenavista | 2022-10-07
Bezpieczne czy szalone barwy? Klasycznie czy nowocześnie? To pytania, które nurtują osoby, które chcą zmienić domowe wnętrza. Nawet jeśli to nie remont generalny, a zwykłe odświeżenie pomieszczenia, warto pamiętać o kilku zasadach doboru dodatków do barwnej ściany. Tylko zgrany duet tych elementów gwarantuje estetyczny sukces. O czym pamiętać? czytaj »
Porada id 6881 Prosto, praktycznie, przytulnie – 3 sposoby na jesienną aranżację wnętrz
buenavista | 2021-10-27
Złota polska jesień często jest taka tylko na obrazku. Ciemno, zimno, wietrznie i do tego mokro… To nie są warunki zachęcające do opuszczania domu! Zwłaszcza, kiedy postaramy się, by nabrał przytulnego jesiennego klimatu. Jak go osiągnąć? Przedstawiamy 3 sposoby! czytaj »
Kolory farby Bananowy, miętowy, jagodowy… wiosną zasmakuj w pastelach!
buenavista | 2021-04-10
Są urocze. Kojarzą się ze słodkościami – z owocowymi lodami albo watą cukrową. Pomagają zapomnieć o szaroburej zimie, a jednocześnie jak nic innego świetnie się z szarością komponują. Pastele, bo o nich mowa. czytaj »
Porada id 6743 Umiłowanie natury – moda w kolorach ziemi
buenavista | 2021-03-18
Trendy modowe zmieniają się jak w kalejdoskopie. Czasami odpowiadają na panującą sytuację, innym razem nadają wydarzeniom rytm. Jak zatem zbudować ponadczasową garderobę? Odpowiedź jest prosta – inspirując się tym, co także nie wychodzi z mody – naturą! Choć stylizacje w odcieniach piasku, lasu i skał zawsze będą prezentować się dobrze, tegoroczny sezon wiosna-lato poświęcił im więcej miejsca. Inspiracji, jak je nosić jest mnóstwo, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. czytaj »
Porada id 5715 Kreacje okienne na miarę – kształty, kolory i przeszklenia
SferaPRT | 2017-07-30
Zamówienie zrealizowane od początku do końca, zgodnie z wymaganiami odbiorców, zawsze będzie rozwiązaniem korzystniejszym, bardziej funkcjonalnym i estetycznym, niż wyrób taśmowy. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz pełnej personalizacji zleceń, możliwe jest obecnie kupienie okien, które nie tylko wymiarem pasują do specyfiki budynku. czytaj »
Znaczenie kolorów
Poradopedia.pl | 2012-10-03
W życiu stale dokonujemy wyborów, często nie zdając sobie sprawy jak duże znaczenie dla nas mają kolory. Co oznaczają poszczególne barwy? Jakie cechy charakteru odzwierciedlają? Co, po kolorach noszonych ubrań mogą powiedzieć o nas inni? - na wszystkie te pytania odpowiedź znajdziesz w naszej poradzie. czytaj »
Jak dobrać kolor ubrań do typu urody?
Poradopedia.pl | 2011-01-06
Jeśli nie wiesz jak łączyć ze sobą ubrania, by całość wyglądała nie tylko gustownie ale też współgrała z kolorem Twoich włosów, oczu i karnacji - zapoznaj się z poniższymi wskazówkami. Dowiesz się więcej o swoim typie urody a także barwach, które są stworzone właśnie dla Ciebie. czytaj »
Znaleziono: 12