kolory

Znaleziono: 5
Porada id 5715 Kreacje okienne na miarę – kształty, kolory i przeszklenia
SferaPRT | 2017-07-30
Zamówienie zrealizowane od początku do końca, zgodnie z wymaganiami odbiorców, zawsze będzie rozwiązaniem korzystniejszym, bardziej funkcjonalnym i estetycznym, niż wyrób taśmowy. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz pełnej personalizacji zleceń, możliwe jest obecnie kupienie okien, które nie tylko wymiarem pasują do specyfiki budynku. czytaj »
Znaczenie kolorów
Poradopedia.pl | 2012-10-03
W życiu stale dokonujemy wyborów, często nie zdając sobie sprawy jak duże znaczenie dla nas mają kolory. Co oznaczają poszczególne barwy? Jakie cechy charakteru odzwierciedlają? Co, po kolorach noszonych ubrań mogą powiedzieć o nas inni? - na wszystkie te pytania odpowiedź znajdziesz w naszej poradzie. czytaj »
Jak dobrać kolor ubrań do typu urody?
Poradopedia.pl | 2011-01-06
Jeśli nie wiesz jak łączyć ze sobą ubrania, by całość wyglądała nie tylko gustownie ale też współgrała z kolorem Twoich włosów, oczu i karnacji - zapoznaj się z poniższymi wskazówkami. Dowiesz się więcej o swoim typie urody a także barwach, które są stworzone właśnie dla Ciebie. czytaj »
Jak łączyć kolory ubrań?
Poradopedia.pl | 2011-01-04
Łączenie kolorów, nie tylko w modzie jest dość trudną i skomplikowaną sprawą. Przede wszystkim musisz zapoznać się z podstawowymi zasadami tej sztuki, co pomoże Ci uniknąć niewłaściwego zestawiania ubrań podwzględem kolorystyki. czytaj »
Najlepszy schemat kolorów do czytania
rbrys | 2007-05-04
Zgodnie z badaniami najlepszym schematem kolorów ułatwiającym czytanie nie są czarne litery na białym tle, a zielone litery na jasno... czytaj »
Znaleziono: 5