kominki

Znaleziono: 4
Porada id 5702 Gdy w projekcie domu nie ma kominka, czyli jak zbudować komin
SferaPRT | 2017-07-26
Brak przewodu kominowego już na etapie projektowania domu nie wyklucza posiadania kominka. Jego budowa wymagać będzie jednak dodatkowej pracy. Na co zwrócić uwagę, by instalacja kominka była bezpieczna i efektywna? czytaj »
Porada id 5667 Rozwiewamy wątpliwości. Kominek nie szkodzi domownikom
SferaPRT | 2017-06-29
Palenie drewnem w domowym kominku to gwarancja ciepła, relaksującego widoku i przytulnej atmosfery. A jaki jest jego wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo domowników? czytaj »
Porada id 5524 W sypialni, łazience a może na balkonie? Nietypowe projekty z wykorzystaniem kominka!
SferaPRT | 2017-03-29
Kominek w salonie to uniwersalny i klasyczny sposób na zbudowanie wyjątkowej atmosfery w domu. Można go jednak zainstalować także w innych pomieszczeniach. Takie rozwiązanie dodaje awangardowego klimatu i tworzy niestandardowe aranżacje. czytaj »
Porada id 4656 Bożonarodzeniowa wizytówka, czyli pomysły na dekorację świątecznego ogrodu
SferaPRT | 2015-12-07
Boże Narodzenie to czas, w którym szczególnie dbamy o wygląd naszego otoczenia. Miasta zaczynają „błyszczeć” od świątecznych iluminacji, w galeriach pojawiają się choinki, a nasze domy zdobią światełka oraz girlandy. To znak, że gwiazdka zbliża się wielkimi krokami. Jak sprawić, aby nasz dom stał się idealną, świąteczną wizytówką? Udekoruj swój ogród i zaskocz przybyłych gości! czytaj »
Znaleziono: 4