lampy

Znaleziono: 6
Porada id 6862 Rola reflektorów w oświetleniu przestrzeni zewnętrznej
J2CD | 2021-10-05
Gdy zapada wieczór, otoczenie zmienia swoje oblicze. To, co niewidoczne za dnia, staje się jasne po zmroku. Do gry wkraczają wyjątkowi scenarzyści. Rzucając światło na oryginalne elementy architektury zewnętrznej, projektują nastrojową przestrzeń. Reflektory Kuboid marki [LND] dzieląc się swoją doskonałością kształtu i prostotą formy, nadają bryle budynku nowy wymiar. czytaj »
Porada id 6861 Przestrzeń w świetle – czym kierować się przy wyborze lamp zewnętrznych
J2CD | 2021-10-05
Rozplanowanie instalacji elektrycznej i oświetlenia to jeden z istotnych etapów budowy domu. Odpowiednio dobrane lampy zewnętrzne pozwalają podkreślić architekturę, zapewnić bezpieczeństwo i wykreować przytulną atmosferę. Rzucamy światło na istotne kwestie związane z ich wyborem oraz funkcjonalnością. czytaj »
Porada id 6829 Jak zadbać o bezpieczny podjazd
J2CD | 2021-08-03
Projektując oświetlenie zewnętrzne warto pamiętać o strategicznych przestrzeniach wokół domu. Należą do nich takie strefy, jak podjazd, parking czy wjazd do garażu. Jednak tylko dzięki odpowiednio dobranym rozwiązaniom możemy sprawić, że będą bezpieczne, komfortowe i przyjazne użytkownikom. czytaj »
Porada id 6817 Jak urządzić ogród w blasku latarni
J2CD | 2021-07-08
W letnie wieczory, kiedy słońce chowa się za horyzontem, otoczenie dzieli się swoim blaskiem i nieodpartym urokiem. Z cienia wyłaniają się ogrodowe zakątki, a światło, niczym morska latarnia, odkrywa niezgłębione dotąd ścieżki, wyznacza drogę i przeobraża przestrzeń w bezpieczną przystań. czytaj »
Porada id 6799 Natura w nowym świetle – jak podkreślić żywą architekturę ogrodu
J2CD | 2021-06-11
Wraz z nastaniem pierwszych ciepłych dni przyroda budzi się do życia. Zaskakuje swoim poczuciem czasu. Zachwyca pełną paletą odcieni i eksplozją barw. Gdy zapada zmrok, prezentuje swoje nowe oblicze. Przybierając świetlistą poświatę, uchyla rąbka tajemnicy – sekret swojego uroku. czytaj »
(bez nazwy) Raport specjalny Skąpiec.pl: Lampy
Poradopedia.pl | 2013-10-01
Serwis Skąpiec.pl sprawdził, które lampy stojące, ścienne i sufitowe najchętniej wybierali internauci i przygotował rankingi najpopularniejszych produktów. Wyniki opublikowane zostały w formie raportu specjalnego. czytaj »
Znaleziono: 6