mała łazienka

Znaleziono: 5
Porada id 6145 Mała łazienka w bloku – jak ją urządzić?
Gastrosfera | 2018-11-30
Niewielka łazienka wymaga przede wszystkim odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni i rozwiązań, które jej nie przytłoczą, a sprawią, że będzie maksymalnie funkcjonalna. czytaj »
Porada id 6070 Łazienka, w której wszystko się zmieści
J2CD | 2018-09-11
W sytuacji, gdy w mieszkaniu nie mamy miejsca na oddzielną pralnię i suszarnię, a nasza łazienka to jedyne sanitarne pomieszczenie w całym domu, stoimy przed sporym wyzwaniem. Ale jak każde wyzwanie – i na to jest rozwiązanie. Klucz leży w odpowiednim zaplanowaniu każdego centymetra kwadratowego. czytaj »
Porada id 4451 Sprytne sposoby na urządzenie małej łazienki
KonradSienkiewicz | 2015-09-21
Niewielki metraż łazienki to bez wątpienia duże wyzwanie aranżacyjne. Nawet jeśli ograniczymy się do tego, by w naszej łazience stanęły tylko najpotrzebniejsze urządzenia sanitarne to i tak trzeba się będzie sporo nagłówkować, by ich ustawienie nie ograniczało otwierania drzwi czy okna. Wbrew pozorom nie musimy burzyć ścian czy gruntownie remontować łazienki, by nieco ją powiększyć. Tak naprawdę najprostsze rozwiązania są najlepsze. My opowiemy wam o kilku sprytnych sposobach, które pozwolą na wygospodarowanie nieco „nieistniejącej przestrzeni” w łazience. czytaj »
Porada id 3821 Czarna nie musi być mała – radzimy, jak zaaranżować łazienkę w ciemnych kolorach
Sfera | 2014-08-12
Czarne płytki na ścianie i podłodze, dodatki, a nawet urządzenia sanitarne – projektanci wnętrz zachęcającą do odwagi w aranżacji pomieszczeń łazienkowych. Zgodnie podkreślają, że czerń to styl, elegancja i klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Projektantów dopingują producenci, oferując produkty obalające stereotypy. Jedno jest pewne – czarne łazienki wróciły do łask, a my podpowiadamy, które rozwiązania wybrać. czytaj »
Jak urządzić małą łazienkę?
Poradopedia.pl | 2012-05-08
Posiadacze małych mieszkań często mają problem z funkcjonalnym ich urządzeniem. Podpowiadamy jakie rozwiązania zastosować, aby niewielka łazienka wydawała się optycznie większa. czytaj »
Znaleziono: 5