mama i ja

Znaleziono: 10
Risotto z kurczakiem i kurkami Risotto z cukinią i zielonym groszkiem
Fly_PR | 2024-03-26
Risotto z cukinią i zielonym groszkiem to kremowe, wiosenne danie pełne świeżości, koloru i smaku! Proste w przygotowaniu, łączy w sobie delikatny ryż arborio z soczystą cukinią i słodkim groszkiem, tworząc idealne połączenie na każdą okazję. czytaj »
Porada id 7404 Nawodnienie w ciąży – o czym warto wiedzieć
Fly_PR | 2024-02-27
Odpowiednie nawodnienie organizmu ma znaczący wpływ na zdrowie. W ciąży zapotrzebowanie na wodę wzrasta – w końcu przyszła mama musi zaspokoić nie tylko swoje potrzeby. O tym, ile przyjmować płynów i o czym jeszcze warto pamiętać, opowiada Karolina Możdżeń, magister psychodietetyki i dietetyki klinicznej, ekspertka marki Mama i ja. czytaj »
Placuszki ryżowe na słodko
Fly_PR | 2024-02-27
Słodkie, aromatyczne i puszyste. Idealne, kiedy przychodzi chęć na słodkie co nieco. Placuszki ryżowe z dodatkiem bananów to pomysł na pyszne śniadanie czy popołudniową przekąskę. Smakują znakomicie zwłaszcza w towarzystwie owoców. czytaj »
Dieta i odchudzanie Chrupki ryżowe
Fly_PR | 2024-01-30
Jeśli deser to najlepiej przygotowany w zaciszu własnej kuchni. Umożliwia to nie tylko weryfikację jakości składników, ale również dobrą zabawę, jeżeli w jego przygotowaniu wezmą udział również najmłodsi domownicy. Chrupki ryżowe pysznie smakują, są proste w przygotowaniu i świetnie sprawdzą się jako przekąska na każdą okazję! czytaj »
Porada id 7362 Jak zbudować zdrowy rytm snu u niemowlęcia
Fly_PR | 2024-01-30
Dorosły człowiek do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje 7-8 godzin snu, niemowlę aż dwa razy więcej. Pomocna w opracowaniu własnego zegara biologicznego maluszka jest rutyna. Jak wykształcić zdrowe nawyki u tak małego dziecka, radzi Olimpia Wawrzaszek – neurologopeda i terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju, ekspert marki Mama i ja – wody źródlanej dedykowanej dzieciom i kobietom w ciąży. czytaj »
Porada id 7291 Laktacja bez tajemnic, czyli o sztuce karmienia piersią
Fly_PR | 2023-12-07
Laktacja to fizjologiczny proces, do którego organizm kobiety przygotowuje się już w czasie ciąży i polega na wydzielaniu mleka przez gruczoły mlekowe zlokalizowane w piersiach. Podstawowe znaczenie dla jej przebiegu ma wydzielanie się dwóch hormonów – oksytocyny i prolaktyny. Co zrobić, aby laktacja przebiegła jak najbardziej komfortowo, podpowiada położna Karolina Pityńska-Maga, ekspertka marki Mama i ja, wody źródlanej dedykowanej kobietom w ciąży, niemowlętom i kobietom karmiącym. czytaj »
Porada id 7284 Gdy na dworze śnieg lub plucha – jak planować zimowe zabawy malucha
Fly_PR | 2023-12-04
Spacer po parku lub lesie, ślizganie się na lodowisku, tropienie śladów zwierząt na śniegu to tylko jedne z wielu aktywności, które warto podejmować z maluchem podczas zimowych miesięcy. O czym warto pamiętać, planując ten czas, podpowiada Olimpia Wawrzaszek – neurologopeda i terapeutka wczesnego wspomagania rozwoju, ekspertka marki Mama i ja – wody źródlanej dedykowanej dzieciom kobietom w ciąży i kobietom karmiącym. czytaj »
Porada id 7238 Jak stymulować rozwój poznawczy u niemowląt?
Fly_PR | 2023-11-07
Mały człowiek jest bardzo ciekawy otaczającego go świata. Już od pierwszych miesięcy życia kieruje swoją uwagę w stronę dźwięków, jego wzrok przyciągają konkretne przedmioty i próbuje pierwszych potraw. Co zrobić, aby wszystkie te aktywności nie wpłynęły na przebodźcowanie niemowlaka, ale umożliwiły mu prawidłowy rozwój, podpowiada Olimpia Wawrzaszek – neurologopedka i terapeutka wczesnego wspomagania rozwoju, ekspert marki Mama i ja – wody źródlanej dedykowanej dzieciom i kobietom w ciąży. czytaj »
Porada id 7216 Dlaczego podawanie wody jest ważne dla rozwoju dziecka?
Fly_PR | 2023-09-29
Nawodnienie organizmu ma duże znaczenie dla wzrostu i rozwoju maluszka. Odpowiednia ilość płynów pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania narządów i układu nerwowego oraz wspomaga procesy trawienne. O tym, w jaki sposób dbać o zdrowie najmłodszych członków rodziny, mówi Olimpia Wawrzaszek – terapeutka wczesnego wspomagania rozwoju, neurologopedka i ekspertka marki Mama i ja. czytaj »
Porada id 7166 Małe dziecko, wielka sprawa – jak dbać o prawidłowe nawodnienie?
Fly_PR | 2023-07-17
Organizm dorosłego człowieka w 65% składa się z wody. W przypadku małych dzieci wskaźnik ten jest jeszcze wyższy i sięga nawet 78%. Prawidłowe nawadnianie jest zatem jednym z kluczowych czynników wpływających na dobre samopoczucie. Odpowiednie nawyki w zakresie uzupełniania płynów należy wyrabiać w maluchach już w pierwszych latach życia. A jak to zrobić? Cennych rad udziela Olimpia Wawrzaszek, neurologopedka i terapeutka wczesnego wspomagania rozwoju, ekspertka marki Mama i ja – wody źródlanej dedykowanej dzieciom, kobietom w ciąży i kobietom karmiącym. czytaj »
Znaleziono: 10