nauka języków obcych

Znaleziono: 8
Flaga Francji Język francuski - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-08-19
Poniższy artykuł zawiera podstawowe zwroty używane na co dzień w języku francuskim. Jeśli właśnie zaczynasz naukę tego języka lub wybierasz się do jednego z francuskojęzycznych krajów – ta ściąga jest w sam raz dla Ciebie. czytaj »
Rosja - Matrioszka Język rosyjski - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-08-19
Przedstawiamy podstawowe zwroty w języku rosyjskim, dzięki którym bez problemu zapytasz o drogę lub zamówisz obiad w restauracji. czytaj »
Flaga Chin Język chiński - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-08-01
Wyjeżdżając za granicę, warto znać podstawowe zwroty używane w danym kraju. Przygotowaliśmy taką ściągę dla tych, którzy wybierają się do Chin. czytaj »
Portugalia Język portugalski - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-08-01
Aby ułatwić sobie pobyt za granicą, warto znać podstawowe zwroty ułatwiające komunikację w danym języku. Oto ściąga dla tych, którzy wybierają się do Portugalii czy Brazylii. czytaj »
Arabska czapka Język arabski - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-07-26
Arabski jest językiem urzędowym m.in.: w Arabii Saudyjskiej, Izraelu, Iraku, Kuwejcie, Egipcie, Libii, Sudanie, Tunezji a także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jeśli wybierasz się do jednego z tych państw, poznaj najczęściej używane zwroty w języku arabskim. czytaj »
Flaga Grecji Język grecki - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-07-21
Wybierasz się na wakacje do Grecji? Poznaj podstawowe zwroty w języku greckim przed wyjazdem. czytaj »
Jak szybko i skutecznie uczyć się języków obcych?
Poradopedia.pl | 2011-02-21
Języka obcego może nauczyć się każdy. Jedni mają wrodzony talent do szybkiego przyswajania wiedzy, inni muszą się bardziej zaangażować i poświęcić nieco więcej czasu czytaj »
Jakie są certyfikaty z języka angielskiego?
mittal | 2006-09-08
Certyfikatów z języka angielskiego jest bardzo dużo - conajmniej 40. Najpopularniejszymi jednak są: 1) TOEFL (Test of English as a Foreign... czytaj »
Znaleziono: 8