oświetlenie ogrodowe

Znaleziono: 5
Porada id 7069 Jak oszczędzić na oświetleniu ogrodu?
OCG | 2022-11-03
Do tego, że warto oszczędzać energię, nie trzeba dziś chyba nikogo przekonywać . Można robić to na wiele sposobów, w różnej skali i wielu dziedzinach życia, a najistotniejsze, że może to robić każdy z nas i to od zaraz. Jedną z możliwości jest wymiana oświetlenia w przestrzeni przydomowej na takie, które zużywa mniej prądu. czytaj »
Porada id 6947 Dlaczego warto zamontować lampy LED w ogrodzie?
OCG | 2022-03-16
Podwyżki, których skutki odczuwamy w ostatnim czasie, sprawiły, że z niepokojem patrzymy na rachunki mieszkaniowe. Nie zapominajmy jednak, że możemy mieć realny wpływ na wysokość wydatków na utrzymanie domu. Znaczącą ich część stanowi energia elektryczna, a jej zużycie można zredukować, m.in. wykorzystując energooszczędne oświetlenie. czytaj »
Porada id 6902 Światło w ogrodzie o dwóch obliczach - jak oświetlić przestrzeń wokół domu
OCG | 2021-12-10
Wymarzony dom z okazałym, zróżnicowanym ogrodem pełnym drzew, krzewów i kwiatów… czyż można chcieć czegoś więcej? Chyba tylko odpowiedniego oświetlenia, które podkreśli urokliwość takiego miejsca! czytaj »
Porada id 6584 Jak wykorzystać rozwiązania smart na własnej posesji?
OCG | 2020-06-30
Nowoczesna automatyka i systemy zdalnego sterowania znajdują coraz powszechniejsze zastosowanie w domach jednorodzinnych. Zwiększają bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, a także pozwalają na ograniczenie zużycia energii. Podpowiadamy, jak w prosty sposób wprowadzić rozwiązania „smart” na własnej działce i gdzie mogą okazać się najbardziej przydatne. czytaj »
Porada id 6571 Jak zaplanować oświetlenie w ogrodzie?
OCG | 2020-05-29
Budzący się do życia ogród jak co roku wymaga prac porządkowych. To też najlepsza okazja do zaaranżowania na nowo oświetlenia wokół domu. Właściwie dobrane i odpowiednio rozmieszczone lampy zewnętrzne nie tylko będą pełniły ważne funkcje praktyczne, ale też mogą po zmroku nadać naszej posesji zupełnie inny wymiar estetyczny. Jakie strefy warto oświetlić i na co szczególnie zwrócić uwagę, dobierając oprawy, podpowiada ekspert. czytaj »
Znaleziono: 5