polbruk

Znaleziono: 18
Porada id 6824 Jak dobrać obrzeża do nawierzchni z płyt i kostek betonowych?
mniam | 2021-07-28
Kolorystka, kształt, styl, faktura, wzór elementów – to wszystko musimy uwzględnić układając nawierzchnię z kostek i płyt betonowych. Nie mniej istotną kwestią przy planowaniu przyszłych tarasów, podjazdów i alejek jest dobór odpowiednich obrzeży. czytaj »
Porada id 6807 Te schody wyróżnią taras!
mniam | 2021-06-28
Trwałe, wygodne, estetyczne i eleganckie – to cechy idealnych stopni schodowych prowadzących na taras. Wszystkie te atrybuty posiadają betonowe stopnie Grando. Umożliwiają one stworzenie wielu oryginalnych i inspirujących aranżacji. czytaj »
Porada id 6793 Modnie czy ekologicznie? Rozwiązania na podjazd
mniam | 2021-05-31
Podjazd to przestrzeń w otoczeniu domu, na której planowanie często nie poświęcamy zbyt wiele czasu. Bardziej istotny niejednokrotnie wydaje się wygląd tarasu, alejek czy wybór roślin do ogrodu. czytaj »
(bez nazwy) Co pierwsze? Ogrodzenie czy podjazd - oto jest pytanie!
mniam | 2021-04-29
Taras, alejki, przestrzenie zielone, podjazd, ogrodzenie, elementy małej architektury – to wszystko należy uwzględnić, planując przestrzeń dookoła domu. Choć na pierwszy rzut oka, nie wydaje się to skomplikowane, to na etapie budowy może pojawić się pytanie, od czego najlepiej zacząć. czytaj »
Porada id 6730 Gładka, płukana, postarzana, bezfazowa, z fazą? Cechy, które warto poznać przed wyborem nawierzchni wokół domu.
mniam | 2021-02-24
Z fazą, z mikrofazą, a może bez? Gładka, płukana czy postarzana? Przed zakupem kostek lub płyt betonowych do budowy nawierzchni wokół domu warto wiedzieć, czym charakteryzują się różne rodzaje prefabrykatów betonowych i jakie znaczenie mają te cechy. Podpowiadamy! czytaj »
Porada id 6705 Meble ogrodowe z betonowych prefabrykatów. Niesztampowe pomysły na strefę relaksu w ogrodzie.
mniam | 2021-01-25
Do ciepłych miesięcy jeszcze daleko, więc to idealny moment na planowanie wiosennych zmian w ogrodzie i przygotowanie ciekawego projektu komfortowego kącika wypoczynkowego w ogrodowej przestrzeni. czytaj »
Porada id 6687 Ścieżki w pagórkowatym terenie. Jak poprawnie je wykonać?
mniam | 2020-12-23
Powierzchnia ogrodu nie zawsze jest płaska, czasami charakteryzują ją różnice wysokości, które wymagają zniwelowania. Podpowiadamy, jak poprowadzić ogrodowe alejki w nierównym terenie. czytaj »
Porada id 6670 Jak efektownie zaaranżować strefę wejściową domu i przestrzeń wokół posesji?
mniam | 2020-11-27
Jak cię widzą, tak cię piszą – choć to powiedzenie jest znane od lat, do dziś nie straciło na aktualności. To właśnie pierwsze wrażenie decyduje o tym, jak odwiedzający goście postrzegają dom i jego otoczenie. czytaj »
Porada id 6644 Nowoczesne kwietniki ogrodowe z betonu
mniam | 2020-10-21
Beton to materiał, z którego powstaje coraz więcej oryginalnych i dizajnerskich elementów małej architektury ogrodowej. Prefabrykaty betonowe można również wykorzystać w projektach różnego rodzaju terenów zielonych. czytaj »
Porada id 6614 Zielony podjazd i parking
mniam | 2020-08-18
Nie zawsze podjazd do przydomowego garażu musi być jednolitą nawierzchnią. Może być też … zielonym dywanem prowadzącym wprost na posesję. Do stworzenia takiej aranżacji doskonale nadają się ażurowe płyty betonowe, w których otworach można posiać trawę. czytaj »
Znaleziono: 18