prezent

Znaleziono: 14
Prezent Co zrobić z nietrafionym prezentem świątecznym?
sprzedajemypl | 2013-12-29
Książka, którą już masz na swojej półce, za mały sweter a może perfumy, które w ogóle Ci się nie podobają? Jeśli i w tym roku otrzymałeś nietrafiony prezent – nie chowaj go głęboko w szafie tylko sprzedaj! czytaj »
Prezent Jak wybrać odpowiedni prezent?
Poradopedia.pl | 2012-11-27
Święta tuż, tuż, czas więc pomyśleć o podarunkach dla najbliższych. Z naszymi wskazówkami, dla każdego wybierzesz odpowiedni prezent. czytaj »
Prezent na Komunię Świętą
dr_anwil | 2011-03-13
Jako ojciec chrzestny dziecka obok tzw. koperty zakupiłem książkę i to jaką książkę... Prezentem, który jednocześnie będzie stanowił doskonałą pamiątkę... czytaj »
Prezent dla dziecka
dr_anwil | 2011-01-20
Szukałem prezentu dla dziecka na urodziny. Mogłem kupić klocki, puzzle, lalkę, samochodzik. Dzieci przecież lubią zabawki.Ale tym razem podarowałem... czytaj »
Prezent Prezent gwiazdkowy dla taty - propozycje
Iza_B | 2010-12-13
Kupowanie i wręczanie prezentów to jedna z najprzyjemniejszych czynności, zwłaszcza gdy chcemy obdarować naszych najbliższych. Jak więc dokonać właściwego zakupu wybierając prezent dla taty, by zmieścić się w planowanym budżecie i jednocześnie przynieść radość najbliższej osobie? czytaj »
Prezent Propozycje na prezenty gwiazdkowe dla mamy
Iza_B | 2010-12-13
Święta to czas szczególny, w którym przede wszystkim wręczamy sobie prezenty. Pomimo mnóstwa różnych towarów dostępnych na rynku, często pojawia się problem z wyborem właściwego produktu, który sprawiłby nieudawaną przyjemność osobie obdarowywanej. Gdy kupujemy prezent dla mamy, powinniśmy wziąć pod czytaj »
Prezenty Propozycje na prezenty gwiazdkowe dla chłopaka
Iza_B | 2010-12-13
Zastanawiacie się co kupić chłopakowi pod choinkę? Możliwości jest mnóstwo, weźcie pod uwagę jego upodobania i styl życia oraz to jak długo się znacie, a wybór odpowiedniego prezentu nie będzie dla Was problemem. czytaj »
Prezenty Propozycje na prezenty gwiazdkowe dla dziewczyny
Iza_B | 2010-12-13
Macie problem z wyborem gwiazdkowego prezentu dla dziewczyny? Poświęćcie chwilę i zapoznajcie się z poniższymi propozycjami, być może któraś z nich okaże się strzałem w dziesiątkę. czytaj »
Co kupić na prezent swojemu mężczyźnie?
Poradopedia.pl | 2006-12-12
Zapraszamy do przeczytania propozycji naszych prezentów świątecznych. Mam nadzieję, że znajdzie się na niej coś, co spodoba się Twojemu facetowi... czytaj »
Co kupić bliskiej osobie w prezencie na gwiazdkę?
lula78 | 2006-11-27
Co roku o tej porze stajemy przed tym trudnym wyborem, co wybrać na prezent dla bliskich nam osób. Tym jest... czytaj »
Znaleziono: 14