stół

Znaleziono: 6
Krzesło Jak wybrać idealny stół z krzesłami?
twojemeble | 2015-11-19
Stół to jeden z najważniejszych mebli w domu, przy którym skoncentrowane jest życie rodzinne. Jak zatem wybrać idealny stół, by był funkcjonalny, a ustawione wokół niego krzesła wygodne? czytaj »
Poradnik świąteczny: Jak serwować i jeść główne dania wielkanocne – żurek i pieczeń?
Sfera | 2013-03-22
Żur i pieczeń to tradycyjne dania śniadania wielkanocnego. Bez nich, jak bez jajek, święta po prostu nie mogą się obyć. Wiele zależy od formy ich podania i degustowania. Zadbajmy więc, aby były odpowiednie, adekwatnie do okoliczności, zgodne z tradycją i zasadami savoir-vivre. czytaj »
Sztućce Savoir vivre przy stole
Poradopedia.pl | 2012-01-01
Zasiadając do stołu, czy to na formalnym czy rodzinnym spotkaniu, warto najpierw zapoznać się z zasadami savoir vivre. Przeczytaj naszą poradę i skorzystaj z cennych wkazówek. czytaj »
Sztućce Jak nakryć i udekorować stół na przyjęcie gości?
Poradopedia.pl | 2011-12-01
Zapraszając gości na przyjęcie, warto zapoznać się z zasadami savoir vivre obowiązującymi przy stole. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak dobrze nakryć i udekorować stół na tę okazję. czytaj »
Jakie są zasady sadzania gości przy stole?
lula78 | 2006-10-14
Przy rozsadzaniu gości przy stole obowiązują poniższe zasady: - gości zawsze rozsadza gospodarz - gospodyni siedzi naprzeciw gospodarza - goście zagraniczni są honorowani... czytaj »
Po której stronie powinna znajdować się serwetka na stole?
gingers | 2006-03-29
Serwetka na stole powinna znajdować się po lewej stronie talerza/talerzyka. czytaj »
Znaleziono: 6