stroje kąpielowe

Znaleziono: 3
Porada id 4548 Magiczna podróż po najpiękniejszych plażach Starego Kontynentu
kamilawojakiewicz | 2015-10-30
Choć nad polskim Bałtykiem sezon na opalanie już minął, to na wielu plażach europejskich wciąż możemy się porządnie wygrzać na słońcu i nacieszyć do woli kąpielą w ciepłym morzu. Gdzie wyjechać w poszukiwaniu ostatnich promyków słońca? Poniżej prezentujemy nasz ranking 10 najpiękniejszych plaż Europy, które warto odwiedzić także w październiku. czytaj »
Plażowe trendy lata 2013
planetpr | 2013-06-27
Strój kąpielowy jest częścią garderoby, która obowiązkowo musi znaleźć się w wakacyjnej walizce. Jak co roku styliści i projektanci oferują ogromy wybór, zarówno fasonów, jak i kolorów. W tegorocznych trendach dominują pastele, neony, złoto i kwiaty. Wśród fasonów bandażowa góra, a dodatkami, które podbiją w te wakacje plaże będą falbanki oraz delikatna biżuteria. czytaj »
Wybierz z Lorin strój idealny
planetpr | 2013-06-27
Wakacje, słońce, morze, piasek… ten czas nadchodzi wielkimi krokami. Każda z kobiet marzy, by w tym okresie jak najlepiej zaprezentować się na plaży. To właśnie strój kąpielowy pozwoli podkreślić w odpowiedni sposób atuty kobiecości, czy też wymodelować sylwetkę. Jak dobrać ten najodpowiedniejszy dla danej figury? Odpowiedzi na to pytanie udzielą specjaliści marki LORIN. czytaj »
Znaleziono: 3