szkoła podstawowa

Znaleziono: 6
Nauka z dzieckiem Co sześciolatek powinien umieć, zanim pójdzie do szkoły?
Poradopedia.pl | 2012-04-28
Wahasz się, czy wysłać swojego sześciolatka do szkoły? Podpowiadamy, jakie cechy i zachowania świadczą o gotowości dziecka do podjęcia nauki w pierwszej klasie podstawówki. czytaj »
dziecko z książką Rekrutacja dzieci do państwowych przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2012/2013
Poradopedia.pl | 2012-03-06
W niektórych miastach rozpoczęła się rekrutacja dzieci do przedszkoli i szkół podstawowych na nowy rok szkolny. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, ile czasu pozostało Ci na złożenie zgłoszenia. czytaj »
dziecko z książką Szkoła podstawowa - jak wybrać najlepszą szkołę dla swojego dziecka?
Poradopedia.pl | 2011-10-06
Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jak wybrać najlepszą szkołę podstawową - jakimi kryteriami się kierować i na co zwracać szczególną uwagę. czytaj »
dziecko z książką Jak przygotować dziecko do pójścia do szkoły?
ksenia33 | 2011-08-29
Za parę dni już szkoła, a Ty ciągle zastanawiasz się czy Twoje dziecko jest odpowiednio na nią przygotowane? Przeczytaj moją poradę, aby dowiedzieć się jak odpowiednio przygotować dziecko do pójścia do szkoły. czytaj »
dziecko z książką Szkoła podstawowa - państwowa czy prywatna?
Poradopedia.pl | 2011-03-03
Wybierając odpowiednią szkołę dla dziecka, rodzice mają do wyboru placówki państwowe i prywatne. Zarówno jedne jak i drugie mają swoje zalety i wady. czytaj »
Jak wybrać tornister do szkoły?
ksenia33 | 2008-08-09
Tornister do szkoły powinien mieć usztywniany tył i szerokie regulowane miękkie szelki. Musi być też lekki. Powinien być z materiału... czytaj »
Znaleziono: 6