szparagi

Znaleziono: 7
Porada id 7003 Jak przygotować sos holenderski do szparagów?
OCG | 2022-06-27
Sezon na szparagi trwa stosunkowo krótko, dlatego jeśli jeszcze nie skosztowaliście w tym roku tego warzywa, najwyższa pora, żeby to zrobić. Idealnym towarzystwem są dla nich jajka i sos holenderski. W takim zestawieniu smakują naprawdę wybornie! czytaj »
Porada id 6981 Jak podać jajka z wiosennymi warzywami?
OCG | 2022-05-17
Okres wiosenny oznacza zieleń nie tylko w naturze, ale także na naszych talerzach. Nowalijki, takie jak szczypiorek, koperek, pietruszka, rzodkiewka czy szparagi, są w tym okresie najsmaczniejsze. Zatem kiedy już nabędziemy te dary wiosny w warzywniaku albo wyhodujemy we własnym ogródku, powinniśmy spożywać je jak najczęściej. Idealnym dodatkiem do nich są jaja. czytaj »
Porada id 5057 5 ciekawostek, których nie wiedziałeś o szparagach
Gastrosfera | 2016-06-30
Białe, zielone, fioletowe – szparagi! Kto z nas nigdy ich nie próbował? Ich zgrabne, długie pędy coraz częściej goszczą na polskich stołach w postaci przystawek, dodatku do sałatki czy dania głównego. Choć sezon na te warzywa trwa zaledwie od maja do czerwca, a ich dostępność jest ograniczona, cieszą się dużą popularnością - zwłaszcza wśród wielbicieli zdrowej i niskokalorycznej żywności. czytaj »
Dobry smak na pęczki, czyli pora na szparagi!
Sfera | 2013-05-10
Sezon na szparagi jest krótki, trwa tylko kilka tygodni. Długa jest natomiast lista ich zalet – oprócz tego, że są zdrowe, apetyczne i łatwe w przygotowaniu, to uznaje się je również za afrodyzjaki. Jeśli więc do tej pory nie pojawiły się na naszych stołach, najwyższy czas, by to zmienić! Jak może wyglądać szparagowe menu? Sprawdźmy! czytaj »
Szparagi Jak zachować świeże szparagi
Poradopedia.pl | 2013-05-04
Jak przechowywać szparagi aby zachować ich świeżość na jak najdłużej. czytaj »
Szparagi Jak gotuje się szparagi?
zaba | 2007-07-01
Szparagi to przepyszne warzywo bogate w cenne składniki mineralne. Przygotowanie ich jest bardzo proste - przeczytaj jak ugotować szparagi. czytaj »
Sałatka szparagowa po hiszpańsku - jak przygotować?
mexican | 2006-06-07
Składniki na 2 porcje: - 500 g zielonych szparagów - 80 g hiszpańskiej kiełbasy Chorizo - ząbek czosnku - mała cebula - 15-20 zielonych oliwek... czytaj »
Znaleziono: 7