Co kobiety najbardziej cenią u mężczyzn?

Poradopedia.pl  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Zastanawiasz się, jak zwrócić uwagę kobiet? Poniżej przedstawiamy cechy najbardziej pożądane u mężczyzn.

Pewność siebie

Atrybut męskości - cecha, która przez kobiety uważana jest za bardzo atrakcyjną. Facet pewny siebie potrafi przewodzić i śmiało idzie przez życie. Owo poczucie pewności uświadamia kobiecie Twoją siłę mentalną i twardy charakter.

Szczerość

Bardzo pożądana cecha w mężczyznach. Jeśli jesteś autentyczny, naturalny - niczego nie udajesz i zawsze mówisz o rzeczach jakimi są - przyciągniesz do siebie każdą kobietę. Swoją szczerością pokazujesz również to, że w pełni akceptujesz siebie.

Poczucie humoru

Pozytywni i zabawni naturalnie ludzie przyciągają do siebie innych. Jeśli masz duże poczucie humoru i dystans do siebie - nie odbierasz wszystkiego zbyt poważnie, na pewno każda kobieta to doceni.

Status

Posiadanie wysokiego statusu to nie tylko pieniądze, piękny dom czy samochód. Największą wartością jest to, w jaki sposób odbiera Cię społeczeństwo. Na Twój status w oczach kobiety wpływa szacunek, którym inni Cię obdarzają, a także Twoja pewność siebie.

Co jeszcze?

Kobiety lubią mieć przy boku faceta myślącego, ale nie przemądrzałego. Na pewno zyskasz, mając szerokie zainteresowania. Umiejętność zaskakiwania to również bardzo cenna cecha, za którą kobiety przepadają - wystarczy, że zostawisz na lodówce karteczkę z napisem: "Kocham Cię", a wzbudzisz w niej zachwyt i spotęgujesz uczucie.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Zobacz kalkulatory

Najnowsze porady