małżeństwo

Znaleziono: 11
Ślub Bierzesz ślub? Odpowiedz sobie wcześniej na te pytania
Poradopedia.pl | 2013-10-03
Czy Twój wybranek / wybranka to ta właściwa osoba? Zadaj sobie parę ważnych pytań na temat Waszego związku. czytaj »
W małżeństwie seks smakuje lepiej
ladycomp | 2013-02-18
Życie seksualne małżonków jest bardziej udane, niż singli – częściej uprawiamy seks, a związany z tym dotyk i orgazm wzmacniają nasze poczucie szczęścia za sprawą uwalnianych endorfin. Dlaczego seks w małżeństwie smakuje lepiej? I jak się ma do tego namiętność rozumiana głębiej niż jedynie... popęd seksualny? czytaj »
Święta u teściów czy u rodziców? I inne świąteczne kompromisy (rozmowa)
Wellnessday | 2012-12-20
Święta to czas, kiedy spotykamy się z rodziną, podtrzymujemy tradycje, nawet jeżeli z tymi tradycjami nie do końca się zgadzamy. Gdzie jest magiczna granica między kompromisem, a zrezygnowaniem z siebie? Ile w Świętach jest manipulacji i emocjonalnego szantażu, a ile życzliwości? Rozmawiamy z Małgorzatą Krawczak, coach relacji, trenerką rozwoju czytaj »
Złamane serce Jak przezwyciężyć kryzys małżeński?
Poradopedia.pl | 2012-06-20
W Twoim małżeństwie nie dzieje się najlepiej? Z naszej porady dowiesz się, co pomoże w walce z kryzysem. czytaj »
Na czym polega ślub humanistyczny?
Poradopedia.pl | 2012-06-04
Indywidualista, rozwodnik, ateista - dla każdej z tych osób tradycyjny ślub w kościele jest mało atrakcyjny albo po prostu niemożliwy do zawarcia. Najlepszym rozwiązaniem dla nich może okazać się ślub humanistyczny. czytaj »
Pierwsza randka - para Co kobiety najbardziej cenią u mężczyzn?
Poradopedia.pl | 2012-06-01
Twój wygląd zewnętrzny i zasobny portfel nie robią na niej żadnego wrażenia? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, co tak naprawdę kobiety cenią u mężczyzn. czytaj »
Jak pokonać zazdrość?
Poradopedia.pl | 2012-03-28
Dawkowanie jej w ogromnych ilościach niszczy związek, bo na każdym kroku pojawia się podejrzenie o zdradę. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak pokonać zazdrość. czytaj »
Przepisy prawa Czym rożni się separacja od rozwodu?
Poradopedia.pl | 2012-02-07
Nie układa Ci się w małżeństwie? Nie podejmuj pochopnych kroków, zwłaszcza jeśli macie wspólne dzieci. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jak jest różnica między separacją a rozwodem. czytaj »
Jak przejść przez wszystkie trudności gdy żona zostawi ciebie dla innego?
rbrys | 2006-07-17
Niestety przysięga małżeńska nie jest w stanie uchronić związku przed rozpadem, a takie wydarzenie jak odejście żony z innym facetem... czytaj »
Czy wspólne rozliczanie małżonków jest sposobem na mniejsze podatki?
mmm | 2006-05-16
Wspólne rozliczenie podatku z małżonkiem może oznaczać mniejszą wysokość podatku, dodatkowo zawsze to jeden formularz mniej do wypełnienia i wysłania... czytaj »
Znaleziono: 11