Co robić w Walentynki będąc singlem?

Poradopedia.pl  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Spędzanie Walentynek w pojedynkę to nie powód do rozpaczy. Zorganizuj ten dzień w taki sposób, żeby ani przez chwilę nie czuć się samotnie. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów.

Zaszalej na zakupach

Jako singiel nie musisz wydawać pieniędzy na prezent dla partnera. Wybierz się na zakupy w pojedynkę i rozkoszuj się poczynionymi sprawunkami. Ciesz się tym, że nikt Cię nie pogania i nie gdera za uchem.

Naładuj się pozytywną energią

Pozwól sobie na odrobinę spokoju i na chwilę zapomnij o codziennych problemach. Wybierz się na masaż, zafunduj sobie seans w saunie albo po prostu - przygotuj w domu kąpiel z dużą ilością piany i ulubionym olejkiem zapachowym. W ten sposób Walentynki miną w mgnieniu oka, a Ty w znakomitym nastroju rozpoczniesz nowy dzień.

Wyjdź do klubu tanecznego

Dzień Zakochanych to idealna okazja do wyjścia z domu i zaszczycenia swoją obecnością grona innych singli. Możesz udać się na imprezę organizowaną specjalnie dla osób samotnych w jednym z klubów w Twoim mieście. Szalej na parkiecie, pij kolorowe drinki (z umiarem), rozmawiaj z innymi singlami - kto wie, być może z imprezy nie wyjdziesz sam/sama.

Umów się na randkę

Nawet jeśli nie masz partnera, możesz pójść na randkę. W Walentynki organizowane są imprezy typu Speed Dating - w bardzo krótkim czasie możesz porozmawiać z wieloma osobami i wybrać jedną, z którą spędzisz resztę wieczoru.

Zorganizuj własną imprezę

Kto powiedział, że single muszą spędzać Walentynki w samotności? Możesz umówić się ze znajomymi, będącymi w podobnej sytuacji co Ty - zaproś kilka osób do siebie i postaraj się zamienić nudny, samotny wieczór w szampańską zabawę.

Potraktuj Walentynki jak zwykły dzień

Jeśli żadna z powyższych propozycji Ci nie odpowiada czy też wolisz spędzić ten dzień w samotności, rób to co zawsze. Po powrocie ze szkoły lub pracy przygotuj coś dobrego do jedzenia i zasiądź przed telewizorem - najlepiej wypożyczyć jakiś horror albo film akcji, bo tego dnia cała ramówka będzie przepełniona komediami romantycznymi.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady