Podobne porady

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Poradopedia.pl | 2012-07-13 06:37

Nie można zmusić chłopaka do miłości, ale można spróbować go w sobie rozkochać. Z naszej porady dowiesz się, jak trafić do serca tego jedynego. czytaj »

Znaleziono: 88
Jak pozbyć się malinki?
Poradopedia.pl | 2012-08-08
Sprawca malinki zwykle jest zachwycony swoim dziełem, ale obdarowana nią osoba niestety już mniej. Początkowo niewielkie zaczerwienienie przybiera po pewnym czasie postać siniaka, a to nie wygląda dobrze. Z naszej porady dowiesz się jak zmniejszyć, a nawet całkowicie ukryć malinkę. czytaj »
Jak i kiedy wyznać miłość?
Poradopedia.pl | 2011-12-02
Chcesz wyznać miłość drugiej osobie? Przeczytaj naszą poradę i zapoznaj się ze wskazówkami, dzięki którym Twoje słowa nie spotkają się z odrzuceniem. czytaj »
Jak rozpoznać miłość?
Poradopedia.pl | 2011-11-14
Dla wielu z nas jest jak powietrze. Nie potrafimy bez niej żyć, bo to właśnie ona daje nam siłę do życia i chęć do działania. Przeczytaj naszą poradę i dowiedź się, jak rozpoznać miłość. czytaj »
Mężczyźni i kobiety Jak utrzymać związek na odległość?
Poradopedia.pl | 2011-08-29
Boisz się, że dzieląca Was odległość może być największym zagrożeniem dla Waszego związku? Nie martw się i nie słuchaj tych, którzy powtarzają Ci że to nie żadnego ma sensu. Żyjąc z dala od siebie możecie równie dobrze planować wspólną przyszłość, jak pary mieszkające pod jednym dachem. czytaj »
Złamane serce Jak rozstać się z klasą?
Poradopedia.pl | 2011-06-13
Rozstania bywają bardzo trudne i bolesne. Jeśli nie wiesz jak powinno wyglądać rozstanie z klasą, przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Mężczyźni i kobiety Jak rozpoznać że podobam się chłopakowi?
Poradopedia.pl | 2011-06-03
Uśmiecha się do Ciebie, prawi komplementy i zawsze jest tam gdzie Ty? Sprawdź jakie inne znaki może wysyłać do Ciebie chłopak, któremu się podobasz. czytaj »
Złamane serce Co zrobić, kiedy związek się rozpada?
Poradopedia.pl | 2011-03-03
Zakończenie związku jest zawsze trudne i bolesne a im dłuższy "staż" tym większa rozpacz jaka towarzyszy rozstaniu. Strona porzucona zwykle zastanawia się gdzie popełniła błąd i obwinia siebie za całą sytuację. A strach przed tym co będzie jutro dodatkowo potęguje emocje. czytaj »
Złamane serce Jak poradzić sobie z rozstaniem?
Iza_B | 2010-12-06
Związek dwojga ludzi to wspaniała rzecz - wspólne dzielenie radości i smutków, plany na przyszłość, poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Nagle coś pęka, wszystko się kończy a ukochana osoba odchodzi, pozostawiając nas w obliczu żalu i tęsknoty. czytaj »
Pierwsza randka - para Jak zaprosić dziewczynę na randkę?
Iza_B | 2010-11-18
Dojrzewanie wiąże się zazwyczaj z pierwszymi poważniejszymi znajomościami. Młodzi ludzie spotykają się na wspólnych imprezach, dyskotekach, pubach. Najważniejsza w tym... czytaj »
Złamane serce Jak zapomnieć o swoim ex?
honorata2 | 2009-10-17
Zanim poznamy naszą drugą połówkę przejdziemy przynajmniej przez kilka związków w swoim życiu. Czasami będzie nam się wydawać, że koniec... czytaj »
Znaleziono: 88