Podobne porady

Przeliczanie jednostek objętości

Kalkulator przelicza podaną wartość na inne jednostki objętości i pojemności: milimetr sześcienny (mm3), centymetr sześcienny (cm3), mikrolitr (µl), centylitr (cl), mililitr (ml), decylitr (dl), decymetr sześcienny (dm3), dekalitr (dal), hektolitr (hl), metr sześcienny (m3), kilometr sześcienny (km3), łyżeczka, łyżka stołowa, cal sześcienny (in3), stopa sześcienna (ft3), jard sześcienny (yd3), uncja (oz), pinta (pt), kwarta (qt), galon amerykański (gal), galon brytyjski (gal), galon suchy (galD), baryłka brytyjska (Imp. bl.), baryłka ropy (bbl). zobacz »

Znaleziono: 2
Kalkulatory, jednostki i przeliczanie Konwersja jednostek miar - nowy kalkulator
Poradopedia.pl | 2012-10-01
Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby natknąć się na jednostki miary które nic nam nie mówią, albo których nie jesteśmy w stanie przeliczyć na inne. Dlatego przygotowaliśmy nowy kalkulator, który umożliwia przeliczanie imponującego zakresu jednostek miar. Zapraszamy do skorzystania z niego! czytaj »
Przelicznik wag i miar kuchennych
Poradopedia.pl | 2012-08-26
Ile łyżeczek cukru mieści się w szklance? Ile oleju zmieści się na łyżce stołowej? Ile gram wody nabierzemy szklanką, łyżką stołową i łyżeczką do herbaty? Na te pytania znajdziesz odpowiedz w naszej poradzie. czytaj »
Znaleziono: 2