kredyt

Znaleziono: 15
Dom w zimie Dom na kredyt? Zobacz na co zwrócić uwagę!
pblechbud | 2019-12-28
Planujesz zakup lub budowę domu? Jeśli nie posiadasz odpowiednich środków, kredyt to rozwiązanie dla Ciebie! Dowiedz się, jakie warunki musisz spełnić, jak wybrać odpowiednią ofertę, a także jak uniknąć pułapek związanych z pożyczką. czytaj »
Pieniądze w ręce Jak pożyczać pieniądze od przyjaciół i rodziny
Poradopedia.pl | 2013-12-03
Czasami sytuacja finansowa zmusza nas do poszukiwania pożyczki wśród znajomych i rodziny. Jak pożyczać, żeby nie zniszczyć wieloletnich przyjaźni i relacji w rodzinie? czytaj »
Konto bankowe Jak działa kredyt odnawialny?
Poradopedia.pl | 2012-11-28
Zaciąganie kredytu w banku wiąże się zwykle z wieloma wymogami i mnóstwem formalności. Dlatego, jeśli już musisz się zadłużać, korzystaj z jak najlepszych i najtańszych rozwiązań. Sprawdź, czy masz szansę na uzyskanie kredytu odnawialnego. czytaj »
Jak dostać kredyt studencki?
Poradopedia.pl | 2012-08-06
Studia to dość kosztowna inwestycja, ale jak już się zacznie - to nie warto z nich rezygnować. Jeśli brakuje Ci pieniędzy albo chciałbyś w coś zainwestować, skorzystaj z bardzo dogodnego kredytu studenckiego. Z naszej porady dowiesz się, jakie warunki musi spełnić student, aby otrzymać taką pomoc. czytaj »
Przepisy prawa Jak napisać wniosek o odroczenie terminu płatności rat?
Poradopedia.pl | 2012-03-27
Zaciągając kredyt, nie można przewidzieć swojej sytuacji finansowej za pięć, dziesięć, a tym bardziej dwadzieścia lat. Jeśli nie dajesz rady spłacać rat w terminie, poproś bank o odroczenie płatności. czytaj »
Obliczanie podatku Jak poprawić zdolność kredytową?
Poradopedia.pl | 2012-03-20
Banki skrupulatnie sprawdzają i oceniają zdolność kredytową. Podpowiadamy więc, jak ją poprawić aby bez problemu uzyskać wymarzony kredyt. czytaj »
Zasady udzielania kredytu wg programu "Rodzina na swoim" w roku 2012
Poradopedia.pl | 2012-01-25
Myślisz o zakupie własnego mieszkania na raty? Zapoznaj się z zasadami udzielania kredytu według programu rządowego "Rodzina Na Swoim" w 2012 roku. czytaj »
Jak szybko wziąć pożyczkę i nie wpaść w tarapaty finansowe
Poradopedia.pl | 2012-01-03
Pożyczka gotówkowa może być wyjściem z wielu sytuacji. Niestety, to co pożyczyłeś będziesz musiał oddać, dlatego dobrze się zastanów, czy stać Cię na płacenie comiesięcznej raty. Podpowiadamy, na co powinieneś zwrócić uwagę przy zaciąganiu kredytu gotówkowego, by nie wpaść w kłopoty. czytaj »
Przepisy prawa Nowa ustawa o kredycie konsumenckim - od 18 grudnia 2011 r.
Poradopedia.pl | 2011-12-20
18 grudnia 2011 roku weszła w życie nowa Ustawa o kredycie konsumenckim. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jakich zmian dotyczy. czytaj »
W jaki sposób bank wylicza zdolność kredytową?
johnny | 2007-10-26
Przede wszystkim pod uwagę brane są średnie miesięczne dochody starającego się wsparcie finansowe z banku. Ich brak, bądź zbyt niski... czytaj »
Znaleziono: 15