firma

Znaleziono: 21
Porada id 5992 Macierzyństwo czy kariera?
sensigray | 2018-06-11
Wychowywanie dzieci czy kariera zawodowa? Przed tym dylematem staje wiele kobiet, które planują założenie rodziny. Macierzyństwo i praca są jednak jak najbardziej do pogodzenia, o ile umiemy zachować odpowiednią równowagę. czytaj »
Biuro Jak efektywnie prowadzić biznes?
Kampanie | 2018-01-05
Prowadzenie biznesu nie jest prostą sztuką i z pewnością wiedzą o tym wszyscy, którzy mają własne firmy lub są na etapie planowania własnego przedsiębiorstwa. Biznes wymaga poświęceń, kreatywności, współpracy z innymi, umiejętności odnalezienia się na rynku i stałego śledzenia konkurencji, aby móc zawsze być przed nią i wyprzedzać ją o krok. czytaj »
Facebook Jak stworzyć profil firmy na Facebooku?
Poradopedia.pl | 2011-11-28
Utworzyć profil firmy na Facebooku nie jest trudno. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jak tego dokonać, krok po kroku. czytaj »
Jak założyć firmę budowlaną?
Poradopedia.pl | 2011-11-10
Myślisz o założeniu firmy budowlanej? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jakich formalności trzeba dokonać, aby prowadzić taką działalność. czytaj »
Biuro w domu Co to jest CEIDG - czyli własna firma przez internet
Poradopedia.pl | 2011-09-06
Myślisz o założeniu firmy? Możesz ją zarejestrować nawet bez wychodzenia z domu. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się czym jest CEIDG. czytaj »
Obliczanie podatku Jak wypełnić formularz CEIDG-1
Poradopedia.pl | 2011-09-05
1 lipca 2011 roku wniosek o wpis do ewidencji działalności gospodarczej EDG-1 został zastąpiony formularzem CEIDG-1. Podpowiadamy jak go wypełnić. czytaj »
Komputer i internet w pracy Jak założyć firmę - czyli działalność gospodarcza krok po kroku
Poradopedia.pl | 2011-08-10
Myślisz o założeniu własnej firmy? Przeczytaj naszą poradę, aby dowiedzieć się jak rozpocząć działalność gospodarczą. czytaj »
Nauka jazdy Jak założyć szkołę nauki jazdy?
Poradopedia.pl | 2011-05-09
Myślisz o założeniu szkoły nauki jazdy? Sprawdź jakim wymaganiom trzeba sprostać, aby stać się właścicielem ośrodka szkolenia kierowców. czytaj »
Zasady zawieszania działalności gospodarczej
Poradopedia.pl | 2011-03-08
Możliwość zawieszania wykonywania działalności gospodarczej reguluje Ustawa z dnia 10 lipca 2008 roku o zmianie ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Jest szczególnie korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców mających przejściowe trudności w prowadzeniu działalności czytaj »
Obliczanie podatku Jak prowadzić księgę przychodów i rozchodów?
Iza_B | 2010-12-23
Obowiązek prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów należy do podatników rozliczających się na zasadach ogólnych lub liniowo. Do takich osób zalicza się: osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne i jawne osób fizycznych oraz spółki partnerskie... czytaj »
Znaleziono: 21