pieniądze

Zobacz kalkulatory

Znaleziono: 18
Porada id 7190 Czy ogrzewanie na podczerwień jest opłacalne?
senegis | 2023-08-24
Ogrzewanie na podczerwień, zwane również ogrzewaniem promieniowym, jest coraz popularniejszym rozwiązaniem w dziedzinie ogrzewania domów i pomieszczeń. Jest to innowacyjna technologia, która wykorzystuje promieniowanie podczerwone do bezpośredniego ogrzewania przedmiotów i powierzchni, a nie powietrza. Czy jednak jest to opłacalne rozwiązanie? czytaj »
Romantyczna kolacja Kto płaci rachunek na randce?
Poradopedia.pl | 2020-02-29
Kto powinien zapłacić rachunek za kolację? On, ona czy może każde za siebie? Jakie są zasady i jak się zachować. czytaj »
Porada id 5770 W twoim koszu ląduje rocznie 2000 zł. Podpowiadamy, jak to zmienić
SferaPRT | 2017-09-19
Przeciętny Polak marnuje około 52 kilogramów żywności w skali roku. Zacznij nad tym panować, oszczędzając pieniądze i ekosystem. Pomóc może ergonomiczny projekt kuchni, odpowiednie przechowywanie środków spożywczych oraz alarmujące SMS-y wysyłane przez twoją lodówkę. Poznaj kilka prostych sposobów na to, jak racjonalnie gospodarować zasobami spożywczymi. Czas start. czytaj »
Prezent Co zrobić z nietrafionym prezentem świątecznym?
sprzedajemypl | 2013-12-29
Książka, którą już masz na swojej półce, za mały sweter a może perfumy, które w ogóle Ci się nie podobają? Jeśli i w tym roku otrzymałeś nietrafiony prezent – nie chowaj go głęboko w szafie tylko sprzedaj! czytaj »
Konto bankowe Jak działa kredyt odnawialny?
Poradopedia.pl | 2012-11-28
Zaciąganie kredytu w banku wiąże się zwykle z wieloma wymogami i mnóstwem formalności. Dlatego, jeśli już musisz się zadłużać, korzystaj z jak najlepszych i najtańszych rozwiązań. Sprawdź, czy masz szansę na uzyskanie kredytu odnawialnego. czytaj »
Portfel Jak nie dać się okraść kieszonkowcom
Poradopedia.pl | 2012-11-09
Jak wiadomo, okazja czyni złodzieja. Nie kuś więc losu i postępuj tak, by nie dać się okraść. Z naszej porady dowiesz się, jak działają kieszonkowcy i co robić, by uniknąć ich ataku. czytaj »
Portfel z pieniędzmi i kartami bankowymi Rodzaje kont bankowych
Poradopedia.pl | 2012-10-09
Konto bankowe to duża wygoda, bezpieczeństwo, oszczędność czasu i pieniędzy, a także wiele dodatkowych korzyści. Przeczytaj jakie są rodzaj kont bankowych, może potrzebujesz nowego konta! czytaj »
Jak oszczędzać bez wyrzeczeń
Poradopedia.pl | 2012-09-17
Jedni chcą oszczędzać i całkiem nieźle im to wychodzi, inni muszą aby w miarę normalnie funkcjonować. I choć kojarzy się to z rezygnacją z wielu rzeczy, to nie zawsze musi tak być. Przedstawiamy sposoby, dzięki którym można oszczędzać pieniądze bez zbędnych wyrzeczeń. czytaj »
Numer konta Jak przelać pieniądze do Polski?
Poradopedia.pl | 2012-07-29
Istnieje wiele możliwości przesyłania pieniędzy z zagranicy do Polski. W naszej poradzie znajdziesz metody, dzięki którym w prosty sposób, szybko i niedrogo dokonasz przelewu. czytaj »
Karty kredytowe Zarządzanie pieniędzmi w podróży
Architekci_Podrozy | 2012-07-23
Kilka praktycznych porad dotyczących wymiany walut, płatności oraz rozliczeń bankowych za granicą. czytaj »
Znaleziono: 18