finanse osobiste

Znaleziono: 20
Pieniądze w ręce Jak pożyczać pieniądze od przyjaciół i rodziny
Poradopedia.pl | 2013-12-03
Czasami sytuacja finansowa zmusza nas do poszukiwania pożyczki wśród znajomych i rodziny. Jak pożyczać, żeby nie zniszczyć wieloletnich przyjaźni i relacji w rodzinie? czytaj »
Karta kredytowa Korzyści z posiadania karty kredytowej
Poradopedia.pl | 2013-11-27
Korzystanie z karty kredytowej niesie ze sobą wiele korzyści, z których w wielu wypadkach możemy korzystać zupełnie za darmo. Wbrew nazwie korzystanie z karty kredytowej ma sens także wtedy, kiedy nie chcemy korzystać z żadnego oprocentowanego kredytu. czytaj »
Portfel Wcześniejsza emerytura 2012 - kto może przejść? Jaka wysokość świadczeń?
Poradopedia.pl | 2012-08-22
Aby uzyskać prawo do wcześniejszej emerytury, trzeba spełnić szereg wymaganych warunków. O tym komu należy się takie świadczenie, przeczytasz w naszej poradzie. czytaj »
Jak dostać kredyt studencki?
Poradopedia.pl | 2012-08-06
Studia to dość kosztowna inwestycja, ale jak już się zacznie - to nie warto z nich rezygnować. Jeśli brakuje Ci pieniędzy albo chciałbyś w coś zainwestować, skorzystaj z bardzo dogodnego kredytu studenckiego. Z naszej porady dowiesz się, jakie warunki musi spełnić student, aby otrzymać taką pomoc. czytaj »
Numer konta Jak przelać pieniądze do Polski?
Poradopedia.pl | 2012-07-29
Istnieje wiele możliwości przesyłania pieniędzy z zagranicy do Polski. W naszej poradzie znajdziesz metody, dzięki którym w prosty sposób, szybko i niedrogo dokonasz przelewu. czytaj »
Pieniądze - polski złoty Na co zwrócić uwagę przy wyborze konta bankowego?
Poradopedia.pl | 2012-02-17
Banki stosują różne praktyki, aby przyciągnąć klientów. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze konta bankowego. czytaj »
Skarbonka i oszczędzanie Jak zaoszczędzić na przyborach szkolnych?
Poradopedia.pl | 2011-08-25
Już niedługo zacznie się rok szkolny. Jest to więc ostatni dzwonek aby wybrać się do sklepu po niezbędne przybory. Jeśli martwisz się wydatkiem z tym związanym, przeczytaj naszą poradę - podpowiadamy jak zaoszczędzić na zakupie przyborów szkolnych. czytaj »
Chemia i jedzenie Jak zaoszczędzić na jedzeniu?
Poradopedia.pl | 2011-08-24
Rachunek za zakupy w sklepie spożywczym znów przyprawił Cię o zawrót głowy? Zapoznaj się ze wskazówkami jak kupować i przechowywać żywność, aby na tym zaoszczędzić. czytaj »
Karty kredytowe Wakacje za granicą - płacić kartą czy gotówką?
Poradopedia.pl | 2011-07-24
Wybierając się za granicę mamy dylemat - zabrać ze sobą gotówkę czy kartę? Możliwości są różne; podpowiadamy jakie jest najlepsze rozwiązanie. czytaj »
Karty kredytowe Jak można zarobić na posiadaniu karty kredytowej?
lula78 | 2011-01-22
Na karcie kredytowej możemy zarobić pod warunkiem, że: 1) nic ona nie kosztuje - czasami taką kartę można dostać w promocji... czytaj »
Znaleziono: 20