Na co zwracać uwagę rezerwując hotel lub wycieczkę?

mittal  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Przed wykupieniem wycieczki w biurze podróży lepiej zwróć uwagę na parę istotnych szczegółów!

Przede wszystkim, spróbuj się dowiedzieć więcej odnośnie biura podróży od którego chciałbyś kupić wycieczkę, chyba że jest Ci ono znane.

Rezerwując wycieczkę zwróć uwagę, co obejmuje cena wycieczki i czy na miejscu nie będziesz musiał dodatkowo opłacić różnych rzeczy, np. wyżywienia, klimatyzacji, sejfu (w niektórych krajach, takich jak np. Hiszpania, Egipt, Tunezja, Włochy warto się w niego zaopatrzyć), kosztów wycieczek fakultatywnych, opłaty za visę, leżaki na plaży itp. 

W kwestii hotelu - zwróć uwagę i upewnij się, jak daleko znajduje się przykładowo plaża. Spotkałam się, że jak zadzwoniłam do biura podróży dwie różne osoby powiedziały mi, że mój wymarzony hotel znajduje się 50m od morza, na drugi dzień już było tych metrów 300.

Sprawdź także, czy hotel nie jest umieszczony w centrum wszystkich rozrywek. Codziennie dyskoteki do godzin porannych mogą być nawet męczące dla największych imprezowiczów. 

Jeżeli jedziesz z małym dzieckiem, zapytaj, czy hotel posiada windę, jest możliwość uzyskania dostawki dla dziecka, hotel posiada brodzik dla dzieci, czy prowadzone są jakiekolwiek animacje dla dzieci itp.  

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Zobacz kalkulatory