urlop

Znaleziono: 32
(bez nazwy) Jak zaplanować rodzinny wyjazd na wakacje?
Poradopedia.pl | 2020-07-15
W momencie gdy pojawią się dzieci planowanie wakacji zaczyna wyglądać trochę inaczej niż wcześniej - z pewnością nie jest dobrym pomysłem korzystanie z ofert last minute, zdawanie się na przypadek i umiejętności improwizacji. czytaj »
Porada id 5629 Polskie atrakcje turystyczne - 5 miejsc, do których warto pojechać
Kampanie | 2019-11-18
Najciekawsze miejsca w Polsce. Zobacz gdzie najlepiej wybrać się na urlop. Przedstawiamy 5 malowniczych miejsc z całego kraju. czytaj »
Porada id 6361 Wyszczuplanie last minute!
media | 2019-08-31
Jak wyszczuplić ciało i poprawić kondycję skóry na ostatnią chwilę przed urlopem? Na co warto zwrócić uwagę? Wraz z ekspertem podpowiadamy co wybrać na ostatnią chwilę przed wyjazdem, aby na plaży bez skrępowania założyć bikini! czytaj »
Porada id 5705 Poradnik wakacyjny: jak bezpiecznie i zdrowo korzystać ze słońca?
media | 2017-07-27
Zasady prawidłowego i zdrowego opalania powinien znać każdy, kto wybiera się na urlop. Warto te reguły zapamiętać także spędzając czas w mieście. Dlaczego? To wszystko dla naszego zdrowia! O tym jak korzystać ze słońca opowiada dr Ewa Rybicka z kliniki Estetica Nova. czytaj »
Porada id 5579 Szklarska Poręba – Kilka miejsc które powinieneś znać
Kampanie | 2017-05-05
Szklarska Poręba to miasto które zaskakuje swoim urokiem i oryginalnym klimatem. Możliwość pieszych i rowerowych wycieczek po malowniczych szlakach turystycznych, ośrodki i szkoły narciarskie oraz piękne zabytki sprawiają, że bez względu na porę roku możesz doskonale spędzić tutaj urlop. Przeczytaj o najciekawszych miejscach Szklarskiej Poręby a z pewnością zechcesz tu przyjechać! czytaj »
Porada id 5106 Razem czy osobno? Jak zaplanować urlop ze zwierzakiem?
SferaPRT | 2016-07-28
Walizki już prawie spakowane, hotel zarezerwowany, bilety kupione - czas rozpocząć wyczekiwane wakacje! Pozostaje tylko jedno pytanie - co zrobić z naszym domowym pupilem? Zabrać ze sobą czy zostawić pod opieką kogoś zaufanego? Jak podróżować ze zwierzakiem? Prezentujemy kilka sprawdzonych pomysłów. czytaj »
Okno Na czym polega wymiana domami?
MalinaO | 2014-06-10
Wymiana domami - popularna za granicą, w Polsce zyskująca wielu sympatyków. Jak zorganizować naprawdę tanie wakacje? czytaj »
Wakacje, plaża, urlop Jak dobrze wypocząć na urlopie
Poradopedia.pl | 2013-07-04
Niektórzy z nas, wracając z wakacyjnych wojaży, czują się jeszcze bardziej zmęczeni i wyczerpani. Dzieje się tak, bo nie potrafimy wypoczywać i mądrze korzystać z zasłużonego urlopu. czytaj »
Przepisy prawa Urlop w pracy na pół etatu
Poradopedia.pl | 2013-05-31
Zasady dotyczące urlopu w pracy na pełny etat wydają się jasne, a jak jest z urlopem w przypadku umowy na pół etatu? czytaj »
Pomyśl o zakwaterowaniu na zimowy urlop
inplusPR | 2012-12-31
Zbliża się czas zimowych wyjazdów. Polacy coraz częściej decydują się na aktywne spędzanie tego czasu. Jazda na nartach czy snowboardzie to coraz popularniejsze zajęcia urlopowiczów. Poszukując pensjonatu, warto zwrócić uwagę na standard zakwaterowania. czytaj »
Znaleziono: 32