Jak się ubrać na pierwszą randkę?

Poradopedia.pl  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

W co się ubrać? Nie ma chyba osoby, która nie zadałaby sobie tego pytania przed pierwszą randką. Nasze wskazówki pomogą Tobie oczarować Twojego partnera.

Jak się ubraćTwój strój nie może być zbyt wyzywający. Pamiętaj, że bardziej pobudza wyobraźnię to, co zakryte niż to, co "podane na tacy". Nie zakładaj więc super krótkich miniówek i dekoltów do pępka - nie chcesz chyba wyglądać wulgarnie.

Załóż coś, w czym czujesz się pewnie. Obcisłe ubrania może i wyglądają oszałamiająco, ale też łatwo ujawniają wszelkie niedoskonałości figury, a pijąc na randce tylko wodę albo skubiąc same warzywa, na pewno nie zrobisz dobrego wrażenia na partnerze.

Dobierz kolory. Klasyczna czerń jest zawsze na TAK, ale jeśli założysz małą czarną w zestawie z czarnym żakietem i dodatkami w tym samym kolorze, będziesz wyglądała strasznie ponuro, a przecież nie wybierasz się na pogrzeb. Nie musisz jednak rezygnować z czarnej sukienki, wystarczy że dodasz do niej jasny, wesoły akcent kolorystyczny w postaci sweterka, szala czy torebki. Czerwień z kolei może być zbyt wyzywająca, jak na pierwszą randkę.

Jeśli miejsce spotkania owiane jest tajemnicą, wybierz coś uniwersalnego, np.: jeansy lub legginsy w połączeniu z dłuższą tuniką.

Załóż odpowiednie buty. Dopasuj obcasy pod względem własnych umiejętności poruszania się w szpilkach, ale też do wzrostu partnera - o głowę wyższa towarzyszka zazwyczaj wprawia mężczyzn w kompleksy. Buty na obcasie załóż do eleganckiej restauracji lub kawiarni; na spacer i do kina wybierz modne kozaki albo półbuty. Pamiętaj tylko, aby buty były dobrze dobrane do reszty stroju.

Nie eksperymentuj z nowymi trendami na pierwszej randce, szczególnie jeśli nie jesteś do nich całkowicie przekonana - masz być ubrana, a nie przebrana. Twój partner szybko zauważy, że męczysz się w swojej kreacji.

Pierścionek na każdym palcu i bransoletki po łokcie to nie najlepszy zestaw na pierwszą randkę. W takiej zbroi będziesz wyglądała jakbyś szykowała się na wojnę, a nie na miłe spotkanie z wybrankiem serca.

 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady